Kertokaa mulle vinkkejä/kotikonsteja finnien lannistamiseen! Mitä luulette toimisko hammastahna? ..oon kuullu tollasest mut en oo koittanu viel. tai sitruuna? Oon kuullu myös et jos laittaa kanamunaa hiuksiin ni tulis hyvä kuntoset hiukset.. onks kukaan koittanu? Millä tuloksella? :)
Vinkkejä..
PiMu
3347
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
..ei kyllä auttanut yhtään. mun akneen tehoaa apteekin aineet (basiron), jos nekään.. :(
Oletko ajatellut lääkärillä käyntiä tai oletko jo käynyt? Jos apteekin tuotteet eivät auta kannattaa hakea apua ammattiauttajilta. Itse olen menossa yksityiselle ihotautilääkärille. Saas nähdä mitä tapahtuu? =)
Mä oon koittanu hammastahnaa ja mulla on auttanu ainakin pienimpiin näppyhin. Eri juttu varmaan jos on oikeen paha iho-ongelma.. Koita vaan yhteen näppyyn ekaks. Sillain paikallisesti siis. Oon kokeillu ainaskin Lumenen tehohoitoo näpyille, ja hammastahna on toiminu paremmin..
Hammastahnaa kannattaa silti laittaa vaan yöks, voi muuten muut ihmiset miettiä, et "mitähän tolla on naamas"..:)