Olipa hyvä laivareissu

reissulikka

On kivaa olla taas kotona, vaikka laivareissuni oli vallanmainio! Ja laivaromanssi hyvin jännittävän miehen kanssa! Hän oli istunut linnassa ja oli tatuoitu , kalju todella karun näköinen, enkä olisi koskaan uskonut löytäväni itseäni hänenlaisen seurasta! Mutta ihmeitä sattuu ja tapahtuu :) luonteeltaan hän oli hyväkäytöksinen , mutta arvaamaton...:) mutta osasi olla ainakin minulle tosi kohtelias..Piirsimme toistemme ranteeseen sydämmet ennenkuin poistuimme laivalta , hehe siitä voi päätellä , miten nössö hän osasi myös olla :) harmittaa jotenkin , että hän on menossa kesällä naimisiin naisen kanssa, joka muistuttaa liian paljon erästä makkaraperijätärtä hehe..Ja on heillä myös 4vuotias poika...Joskus tälläisten romanssien on hyvä jäädä pelkäksi muistoksi :)

18

401

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kurpan panomuistelot

      Näitä on sitten kiva muistella kiikkustuolissa ATM:n seurassa.

    • Suuri isä

      Nainen joka harrastaa laivaromansseja tatuoidun paskan kanssa on lutka.

      • taisit itse

        "säveltää" aloituksen, jotta pääsisit taas haukkumaan naisia


    • --------------------

      Provo ja HUONO

    • miehen tekstiä

      Looserin kööri taas vauhdissa.

    • Laivaristeilyitä

      harrastaa nykyään vain lähiöiden roskaväestö, joten enpä ihmettele yhtään tapahtunutta

      • Tuo on totta.

        Ihmettelenkin miksi Dark Fearin kaltainen fiksu mies hinkui laivalle.


      • Tuo on totta. kirjoitti:

        Ihmettelenkin miksi Dark Fearin kaltainen fiksu mies hinkui laivalle.

        Ei kai siinä nyt mitään ihmeellistä ole, jos nuori mies haluaisi päästä edes joskus laivaristeilylle ja samalla vielä kiertelemään Tallinnassa tai Tukholmassa.


      • Joo noi Tallinna
        DarkFear kirjoitti:

        Ei kai siinä nyt mitään ihmeellistä ole, jos nuori mies haluaisi päästä edes joskus laivaristeilylle ja samalla vielä kiertelemään Tallinnassa tai Tukholmassa.

        ja Tukholma ovat ihan hyviä paikkoja, mutta Tallinnaan kannattaa mennä pika-aluksella ja Tukholmaan lentäen ja jättää ryyppyristeilyt känniääliöille,


      • Joo noi Tallinna kirjoitti:

        ja Tukholma ovat ihan hyviä paikkoja, mutta Tallinnaan kannattaa mennä pika-aluksella ja Tukholmaan lentäen ja jättää ryyppyristeilyt känniääliöille,

        No mun mielestä kun se laivalle pääsy olisi just se matkan tärkein asia, eikä siinä olisi mitään mieltä, jos lähtisi vaikka Tukholmaan lentokoneella, kun sinne pääsee paljon mukavemmin laivalla.


      • Kyllä lentäminen
        DarkFear kirjoitti:

        No mun mielestä kun se laivalle pääsy olisi just se matkan tärkein asia, eikä siinä olisi mitään mieltä, jos lähtisi vaikka Tukholmaan lentokoneella, kun sinne pääsee paljon mukavemmin laivalla.

        (lento kestää 1 h) on huomattavasti mukavampaa kuin mennä koko yö laivassa joka on täynnä känniääliöitä.


      • Ehkä DF
        Kyllä lentäminen kirjoitti:

        (lento kestää 1 h) on huomattavasti mukavampaa kuin mennä koko yö laivassa joka on täynnä känniääliöitä.

        kärsii myös lentopelosta?


    • Hyvä että

      otit karun näköisen miehen. Karun näköinen kalju mies on seksikäs. Sen sijaan kiiltokuvapoika on hintahtava, neitimäinen ja epäseksikäs.

      Olihan miehellä myös mahaa? koska sitä pitää myös löytyä seksikkäältä mieheltä. Eräs nainenkin sanoi, että pitäähän miehellä maha olla. Sikspäkin omaava mies on neiti.

      • timmi atleetti fani

        :D Looser pliis, lopeta!

        Läski mies on iljetys! sikspäkki..aah


    • Ei mee läpi

      Bläääääh.

      Mikä siinä on, että palstan miehet tykkäävät niin kovasti esiintyä naisina? Olisivat edes sen verran fiksuja, että osaisivat tehdä uskottavia tarinoita, mutta kun ei. Niin läpinäkyvä ja epäuskottava stereotypia taas kerran.

      Jotain yritystä pojat!

      • Joo toi ap:n ihastus

        muistuttaa ihan liikaa sitä palstamiesten "tatuoitua paskaa" joka vie naiset. Ei siis liene aito tuo viesti vaan katkeran miekkosen yritys todistaa omat tyhmät teoriat oikeiksi väärennetyllä viestillä.


    • Paskalle antavasta

      naisesta tulee paskaa itsestäänkin

      • Ätmille antavasta

        naisesta tulee ätni itsestäänkin


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      78
      1303
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      43
      931
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      360
      753
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      127
      709
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      53
      683
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      116
      656
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      648
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      615
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      602
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      584
    Aihe