Lemppariorkesterisi?

Mun on se se, mikä se nytte oli, että ... Kuljen herrojen kanssa pellon laitaa

*alakaa hyppimään niinko peppi pitkätossu*



mur
950
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Voi akka minkä tempun teit. Elä kaavu ja loukkaa ihtiäs ku siällä yksinäs hypit ja pompit ko mikäki hullu. Elä luve ennää Peppiä.



Terkein,

miähes tolijake

Äänestä

Saimaan norppa =)


sauna 80
Saimaa -8
kahvi 90


keu keu =)

Äänestä
  • Eihän se oo mikkää orkesteri ku sehän on Juha Watti Wainijo.



    mur

    Äänestä

Susi Kuatro.

Äänestä
  • Se oli kipparivartetti vai oktaaviko se oli.



    mur

    Äänestä

kyllähän sen huonompiki kopio muistais et mun lempparibändit on
Rammstein, Turmion Kätilöt ja Eläkeläiset.

ookko nää muuten se joka aina nauraa poskihampaat maitohapoil?

(siinä vasta typerä sanonta)

mur™

Äänestä

Kommentoi aloitusta


murriperkeIe kirjoitti:

Mun on se se, mikä se nytte oli, että ... Kuljen herrojen kanssa pellon laitaa

*alakaa hyppimään niinko peppi pitkätossu*



mur

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu