Miksi nuoret miehet ostavat Viagraa?
Nuoret miehet apteekissa
frost-free
1996
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Koska ei ole rumia naisia, on vain liian vähän viinaa...
Milloin olet ostanut viagraa?
Samasta syystä, kuin ostavat psyykelääkkeitä? Psyykelääkkeet vievät muuten potenssin.
Eräänlaisia narkomaaneja siis. Jokainen tunnetila pitää käynnistää aineilla, kun ei muuten luonnistu.
Tai sitten kyse oli fantasiastasi.
tää on varma tieto ei mun fantasia
Tai sitten sä haluat udella.=)
Ainakin City-lehdessä oli joskus juttu moisesta. Osa ostajista on jännittäjiä ja osa haluaa boostata miehistä kykyään.
Mietin vain, että jos meille tulee jtoain juttua tulevaisuudessa, niin joudunko menemään kanssasi apteekkiin ja ostamaan rasiallisen viagraa kaikkien nähden.
tolla perusteella kuka tahansa mies ostaa Viagraa...
Voisi ostaakin, jos ei olisi niin helvetin kallis reseptilääke. Voi niitä hulvattomia aikoja Tallinnassa vuosikymmen sitten kun työkaverini tilasi respasta pari huoraa ja lähti hakemaan Viagraa paikallisesta apteekista. Farmaseutti sanoi, että siihen tarvitsee reseptin. Työkaveri totesi, että anna niitä 100 milligrammaisia, johon farmaseutti, että no tehän sen tiedätte ja haki paketin. ;-)
Nuoret alkoholistit ja mömmöjejn syöjät, kuten Ratikka eivät saa ståndista ilman viagraa
Mieltäni lämmittää, että kutsuit minua nuoreksi. Tosin olen vielä niin nuori, etten tarvitse Viagraa. Sinä taidat tarvita enemmän talkkia vaippaihottumaan kuin Viagraa? Että sikäli olemme kerrankin samiksia. ;-)
Talkki sopisi Ratikalle Supmessakin . Tropiikki-ilmastosa talkkia
käyttävät alkusukkaatkin tai paremman puutteessa perunajauhoa.
Huom. Rooma on vielä kaukana tropiikista ja pyylevä Ratikka sai tropiikki-ihottuman jo sielläkin.
Ihanko tosi? Oliko se tuo käyttämäsi musta Ratikkakuski.-nimimerkki? Niin tai näin, syvimmät sympatiani ovat puolellasi. ;-)
Pyylevä Ratikka on jo ilmastoidussa toimistossa talvellakin krapulahiestä märkä, eikä heikkokuntoisena vosisi tropiikkin mennäkään.
Jos lämpö on yli 40C ja ilmankosteus 100. on jokainen hiestä märkänä ja tropiikki eli taivei hottumaan tarvitaan talkkia ja suolapillereitä--uomavettäkin kuluu kuluu yli 10litraakin päivässä
Menehän lyllerö kokeilemaan, kun läskin pumppu ei kestä edes 30 kuivempaa ilmaa.
Mun mies on 62 v eikä tarvitse viagraa eikä ole ikinä tarvinnut. Ja touhutaan noin 5-6 kertaa viikossa, kun ollaan terveitä.
Mutta hän onkin Mies eikä mikään lötkö...
Lötkö on siis Hullu-Anselmin uusi nimitys. Terveisiä Varissuolle! ;-)
Sanoo: Kun runko lahoo, niin oksa kovoo.
Ratikka ei ole Varissuota nähnytkään ja puhuu, kuin parempikin asiantutija. kuten aina. Varisuo on noi 8km päässä Turun keskustasta.Turku on sentään laajempi, kuin Suomen napa, kehä1.
Mun miehellä ei ole montaa vuotta viiteenkymmeneen ja koskaan ei ole ollut erektio-ongelmia. Kun ei tupakoi, niin hommat pelaa :)
Saahan ne jännitäjä-nössykät sitten naista, vai otetaanko viagraa yksikseen ja ihaillaan sitten tulosta niin kauan kun sitä kestää?