Pidätkö itseäsi hyvännäköisenä?Jos pidät niin miksi?Mitkä ovat sinusta niitä juttuja?..toivon että Naiset vastaavat..:)
Pidätkö itseäsi hyvännäköisenä?
6
358
Vastaukset
- bambieko?
Olen sellainen vähän bambimainen..pitkät raajat ja isot silmät,,hyväihoinen ja yleensä aina hyvällä tuulella:) Pitkät kiiltävät punertavat hiukset..Minua miehet yrittää aina jututtaa..varsinkin jos yksin olen liikkellä..saan silmäniskuja tms..:)
- cvbxcvbxcbv
ou ziiz... ootko aloittaja?
- ihan nätti tyttö
Kyllähän minä. Kroppaan olen kaikin puolin tosi tyytyväinen, ja huollan sitä terveellisin elämäntavoin ja varmaan on geenejäkin siunaantunut. Kasvoissa hyvää taas on vahvat värit ja selkeät piirteet. Hiukset menevät vähän samaan kastiin, on vahva ja hyväkuntoinen pitkänäkin, ja näyttää kauniilta vaikkei sitä laittaisikaan. Ja en koe tarvetta hankkia itselleni mitään "kauneuden jatkeita", siis mitään hiuslisäkkeistä silikonitisseihin. Koetan ennemmin olla iloinen siitä, mitä on annettu ja kantaa itseni hyvin. Uskon, että sisäinen tasapaino ja itsevarmuus näkyvät myös ulospäin.
- 94
Pidän itseäni hyvännäköisenä. Eniten pidän itsessäni pehmeistä, pitkistä maantienvärisistä hiuksistani, sinisistä silmistäni, kurvikkaasta ja pitkästä kehonmallistani sekä paksuista huulistani. Vastapainoksi voin sanoa että kyllä niitä negatiivisia piirteitä löytyy myös vaikka muille jakaa, kuten haaleat kulmakarvat jotka eivät kasva nätisti, selluliitti, rumat kynnet jotka katkeilevat ja likastuvat helposti sekä keltaiset hampaat.
- tyytyväinen&&
Kyllä! Itse tykkään beyonce pepustani ja luonnollisen pitkistä kynsistäni:) kiva olla aito!
- Anonyymi
Itse olen tyytyväinen kehooni.En ole mikään maailman kaunein,mutta minua se ei kauheasti haittaa.Pidän eniten itsessäni silmistäni.Minun ripset ovat jo valmiiksi aika pitkät ja tummat.Rakastan niissä eniten silmien väriäni.Minun silmäni ovat harmaat,ja tosi kauniit!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää372178Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten642022Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211930HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363881670Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031631Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241464Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821082Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 73905
- 27899