Olen jo pitkään etsinyt sellaisia nahkasta tai mokasta tehtyjä hippimäisiä tai haltijamaisia vaatteita tähän tyyliin:
http://www.etsy.com/listing/29636539/leather-halter-top-and-loincloth-set
http://img.auctiva.com/imgdata/1/3/4/5/3/6/7/webimg/465905542_tp.jpg
http://www.theaccessoryaddiction.com/wp-content/uploads/cache/tan-leather-halter-top-left_160.jpg
Eli tuollasia epäsymmetrisesti leikattuja nirunaru vaatteita : D onpas vaikeeta selittää! Tietäisikö kukaan mistä tuon tyylisiä löytyisi? Nettikauppoja?
Haltija/hippi vaatteita mistä?
Nirunaru
3
927
Vastaukset
- nirunaru
itse kaipaisin samalaisia-odotellaan vastausksia:)
- Fae
Nahasta tai mokasta valmistettuja haltija-henkisiä vaatteita en muista koskaan nähneeni, mutta jos kankaasta valmistetut saman henkiset kiinnostavat niin näistä liikkeistä löytyy kivoja hippivaatteita:
http://www.aurinkoa.fi/
http://www.cybershop.fi/category/377/jupiter - nirunaruuuu
Nyt löytyi!
http://www.omeebashop.com/index.php?page=shop.browse&category_id=27&option=com_virtuemart&Itemid=26
toi kauppa on ilmeisesti suomesta!
http://www.vedawear.com/index.php/catalogsearch/result/?q=leather
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1406653
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1495729- 1234891
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.434480Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?523892- 623061
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.522956Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m242402- 422270
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢152197