...kuinka ujo, sosiaalisesti lahjaton, tod. näk ruma, nössö ja naisia inhoava AT-mies yrittää saada kauniin nuoren naisen vakuuttuneeksi siitä, että tämän naisen pitäisi valita juurikin hänet kaikkien niiden paljon miellyttävimpien miesten sijasta.
haluaisin olla näkemässä...
jep jep
13123
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Miksi?
Naista ei saa vakuuttaa mistään tai käyttää järkeä ja perusteluja. Kaiken pitää tapahtua vahingossa ja noudattaa fantasiakaavaa. "Rakkaus tulee odottamatta" aivan kuten joulupukki tulee lapsille vanhempien masinoimana niin rakkaus tulee naiselle miehen masinoimana.
Mä myös! Ja olis hauska nähdä miten sujuu näiden kolmekymppisten kaljuuntuvien nössyköiden teininaisten iskuyritykset...Siinä voi olla vaaransa kun nuo nuoret tytöt on niin pahoja suustaan ja osaa onneksi pitää puolensa, voi ATM:lle tulla äkkilähtö kun teinityttölauma kimpaantuu!:D
Mitä pahaa ATM:t ovat tehneet teille kun noin vihaatte?
Kirjoitelleet liikaa p*skaa tällä palstalla. Kosto elää.
totuuden kertominen on paskaa tällä palstalla.
Vedä ittes jojoon, luuseri.
teidän 'totuus' on vähän niin ja näin. ette taida edes tietää mitä kyseinen sana tarkoittaa.
Totuus. Ankara totuus?
Totuus on Juska Parviaisen blogissa.
teidän totuus taitaa olla aika laaja käsite.
kuka on juska parviainen?
YTM joka ei mielistele lutkia.
Sen päivän kun ihmiset ei jatkuvasti yleistä toisista ihmisistä tällä palstalla.
Jos kerran inhoaa naisia, niin miks ylipäätänsä haluis naisen? Siin noin niinku pysyvään suhteeseen.
Not hating, just asking.
Itse en inhoa naisia, mutta kyllähän se seksin ja läheisyyden tarve voittaa silloin tällöin ärtymyksen ja turhautumisen. Ainakin vielä.