Kiitos sille ketä oli laittanut kiloklubin linkin tänne. on ollut todella hyvä systeemi. lisäksi se on ilmainen. siihen merkkaan ruoat ja liikunnat.
Painoa tippunut nyt 5 viikossa 5kg ja nyt ystävät sai myös palamaan minut kuntosalille. Tosi hyvä olo kun ei ole tarvinnut kärsiä nälästä, kunhan muistaa syödä 3-4 tunnin välein ettei tule nälkää ja mielitekoja sen takia ( juhlissa olen ottanut herkkuja mitä on ollut tarjolla ja sit palannut seuraavana päivänä takaisin terveelliseen ruokavalioon) , proteeini patukat oiva apu kiireisinä päivinä ( proteiinia väh. 40 %) lisäksi pirkan rasvaton proteiini rahka ananaksen kanssa aivan ihanaa makeanhimoon. syönyt olen aivan normaalia ruokaa töissä ja tarkoituksena pudottaakin painoa vain muuttamalla elintapoja ei laihduttamalla. Liikuntaa lisäsin kolmeen kertaan viikossa salilla. Veden juonnin olen myös lisännyt. kiitoksia vielä linkin antajalle,
kiloklubi
nainen 45v.
0
298
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain30611848Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-14411034Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2456358Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2225189Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1653658- 1743538
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin502483Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3291980Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov111817Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi171705