Solifer 6102i renkaat

Tervehdys!

Aikansa eläneet alkaa olla renkaat ja vanteet tuossa vaunussa.

4x100 et37 6x14 aluvanteet olisi tarjolla, löytyykö täältä tietoa sopivuudesta?
4400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Laita alle vaikka väkisin . Ei aluvanteita ilman voi olla . Naapurillakin on sellaiset

Äänestä
  • Ylläolevan kommentoijan jätämme omaan suureen arvoonsa.

    Olisiko jollakin asiallista tietoa sopivuudesta?

    Äänestä

Tarkistappa se ET luku vanhasta vanteesta.

Äänestä

käydäämpä lempivaarassa tarkastelemassa vuosilukuja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Solikka kirjoitti:

Tervehdys!

Aikansa eläneet alkaa olla renkaat ja vanteet tuossa vaunussa.

4x100 et37 6x14 aluvanteet olisi tarjolla, löytyykö täältä tietoa sopivuudesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu