Norjalainen Fatima, maailmanmestari!

Miksi ei meillä ole tälläisiä. Onko syynä liian suuret sossuavustukset? Meidän Fatimat harrastavat vain lastentekoa ja shoppailua. On se niin vitun väärin!
http://www.vg.no/sport/artikkel.php?artid=10052806
251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Dette er en skandale å ikke verdsette en person som henne, Jeg mener at alle som er gode i en sport internasjonalt burde få oppmerksomhet får dems presantasjoner.

Äänestä

Jag värdesätter henne högt. Men vi i Finland har inte en enda världsmästare med invandrarbakgrund.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AK-47 kills kirjoitti:

Miksi ei meillä ole tälläisiä. Onko syynä liian suuret sossuavustukset? Meidän Fatimat harrastavat vain lastentekoa ja shoppailua. On se niin vitun väärin!
http://www.vg.no/sport/artikkel.php?artid=10052806

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu