Minkälainen on tyttöjen mielestä hyvännäköinen takapuoli miehellä? Onko naisellisen pullea takapuoli yhdistettynä hoikkaan vyötäröön täysin turnoff? Onko laatikkomainen tiukaksi treenattu parempi?
Tässä esimerkkikuvat kummastakin:
http://darkpleas.homestead.com/files/ja1.jpg
http://www.fantasywebs.com/hunks/1/tight.jpg
Jos löydätte vielä paremman näköisiä miesten takapuolia netistä niin kertokaa ihmeessä osoite...
Tässä esimerkkikuvat kummastakin:
http://darkpleas.homestead.com/files/ja1.jpg
http://www.fantasywebs.com/hunks/1/tight.jpg
Jos löydätte vielä paremman näköisiä miesten takapuolia netistä niin kertokaa ihmeessä osoite...
Vastaukset 13
Vanhimmat
tuosta ensimmäisestä pepusta enemmän :)
Jälkimmäinen oli kivempi. En pidä kovin suuresta takamuksesta miehellä.
että tuo ensimmäinen oli parempi. Jälkimmäinen oli aivan kamala. Täydellinen miehen pylly taitaisi olla hieman pienempi kuin tuo ensimmäinen, mutta vaan vähän. Ei tuo ollut mitenkään iso eikä naisellinen.
täydellinen miehen peba on just noiden väliltä...
omalla kullallani on kiva kiinteä pikkupylly, ei kuitenkaan mitään boxi-mallia niinkuin alemmassa kuvassa...
ei liian treenattu eikä naisellinen, kapea ja karvainen sopusuhtainen
..pylly tuo ensimmäinen! Ihanan lutunen ja mukava puristella. :)
Ensimmäinen ihana, toinen oli järkyttävä, siis hyi yökötys..
Tää nyt oli naisille toki, mutta pitipä tarkistaa jos omanlainen takamus löytyis ja löytyihän sitä, ihan on toi eka kun meikäläinen takaa :P Vähän jotenkin aina hävettäny kun on ollu isonlainen takamus muuhun kroppaan verrattuna ja ei kukaan ole ainakaan sanonu että olis hyvä peppu. Kiitos murtomaahiihdon moisesta takapuolesta. Sehän kasvaa siinä touhussa. Mutta hyvä jos joku tykkää tollasestakin =)
niin on vähän hankala löytää sopia housuja, kun aina jää selän ja housun vyötärön väliin kiva rako, kun reilumman takapuolen koon takia pitää valita vyötäröltä isommat pöksyt. En tiiä miten sekin tähän liittyy mut tulipahan kerrottua :) Se on vaan omasta mielestä aika hauskan näköstä kun on muuten tosi pieni ja hoikka mut sit peppu on vähän isompi :P
ammattilais jalkapallopelaajan peppu parhaimman näköinen.
uskaltaisin väittää että ensimmäinen vaihtoehto on parempi.
MIELASTÄNI VAIHTOEHTO 1 ON MEHUKKAAMPI.NIMITTÄIN MIEHELLÄNI ON VAIHTOEHTO 2.PEPPU JA SE EI OLE HYVÄNNÄKÖINEN PITKÄLLÄ KAVERILLA,JOKA ON MUUTENKIN LIIAN LAIHA,OLISI KIVA JOS OLISI JOTAIN JOSTA OTTAA KUNNOLLA KIINNI JA VAIKKA VÄHÄN PURISTELLAKKIN.
Ei sillä takapuolella ole ainakaan niin suurta väliä kuin mitä sitä etupuolelta löytyy..