Kun klikkaa viestin alla olevaa kohtaa "Jaa viesti", voi avautuvassa ikkunassa ottaa talteen juuri sen viestin URL-osoite - ei tule se koko viestiketjun osoite.
Plus muitakin toimintoja. Kovasti minä tuota ihmettelinkin, miten ne sen oikein tekee, mutten ilennyt kysyä.
Keksin taas!
keksijä...........
4
220
Vastaukset
Hyvä! En ole hoksannut aikaisemmin. Kiitti.
- .
Jees. Hyödyllinen jippo, mitä en ole huomannut käyttää.
- ...
Jaa? Onko pakko jakaa kaikkea joka paikkaan?
- Pavel
Näinhän se käy...........:D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-469055Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1036488Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain1056186Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1334707- 1654563
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.863152- 1692291
- 652168
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1592116- 491901