Palstan mies,

tunnetko itsesi nössöksi kun kirjoitat aihealueella Suhteet, jonka logona on kaksi sydäntä?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei mulla oo ku yx.

Äänestä

En, mutta johon tuohon itsekin vastasit otsikollasi, jossa kohdensit sanalla mies. Miestä ei häiritse tuollaiset asiat, jotain keskenkasvuista voi häiritäkin. Kannattaa keskittyä olennaiseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin? kirjoitti:

tunnetko itsesi nössöksi kun kirjoitat aihealueella Suhteet, jonka logona on kaksi sydäntä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu