Niin taas postilaatikko on täyttynyt näistä ns. Rakkautta etsimässä profiileista jossa huonolla suomenkielellä kerrotaan olevan niin rakastunut vaikkei edes kuvaa ole nähny. Sitten tällä viimeksi postittaneella oli vielä tositarkoituksella paketti ja silti pyysi lähettää hänelle viestiä johonkin yahoo.com osoitteeseen. Mikseivät he halua viestitellä täällä S24:sella?? Eikö noita saa kuriin ollenkaan? Suututtaa nuo rahanonkijat.
Feikki-ilmoitukset pilaavat treffipalvelun...
9
321
Vastaukset
- nähnyt kaiken
naisten ilmoituksista 95 % on feikkejä
- Raaka-Rami
Naisista 95 % on feikkejä.
- dr dick
99,9% feikaa orkun;)
- manitmanit
Ei niille mitään mahda. Ilmiö on ja pysyy, kuin paska junttilan talon seinässä.
- real määään
99% mihistä valehtelee pippeli koon 18cm=14cm
Aktin kesto tunti = kolme minnuuttia
Paino 80kg = 115kg
pituus 187cm = 175cm
sinkku = suhteessa vierasta pitäis saada - mies ilman naista
Minä en valehtele ainakaan eli kuulun niihin 1 % miehistä jotka on rehellisiä. Huono juttu vaan et naiset ei tykkää rehellisistä vaan lankeevat aina vaan niihin valehtelijoihin!
- ~cissi~
Nyt en ymmärtänyt, mitä vikaa siinä, että siirtyy muualle viestimään täältä? Mitä ihmeen rahanongintaa se on?
Spammeja tarkoitin!!
Täällä on nyt käsitetty aivan väärin tuo viestin tarkoitus, spammeja tarkoitin eli niitä venäläisiä naisia jossa tekstin takana onkin joku karvainen mies rahankiilto silmissä.- voi buhuu
Nuo Olgat on toki asia erikseen mutta onhan täälläkin monet miehet kertoneet kuinka väsäävät feikkiprofiileita ja esittävät naista jotta saisivat tietää paljon he saavat viestejä ym. Että syyttäkää vain toisianne jos suurin osa täällä olevista naisten profiileista on feikkejä kun itse niitä väännätte kuitenkin..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942055- 551962
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61093