Feikki-ilmoitukset pilaavat treffipalvelun...

Niin taas postilaatikko on täyttynyt näistä ns. Rakkautta etsimässä profiileista jossa huonolla suomenkielellä kerrotaan olevan niin rakastunut vaikkei edes kuvaa ole nähny. Sitten tällä viimeksi postittaneella oli vielä tositarkoituksella paketti ja silti pyysi lähettää hänelle viestiä johonkin yahoo.com osoitteeseen. Mikseivät he halua viestitellä täällä S24:sella?? Eikö noita saa kuriin ollenkaan? Suututtaa nuo rahanonkijat.

9

350

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nähnyt kaiken

      naisten ilmoituksista 95 % on feikkejä

    • Raaka-Rami

      Naisista 95 % on feikkejä.

    • dr dick

      99,9% feikaa orkun;)

    • manitmanit

      Ei niille mitään mahda. Ilmiö on ja pysyy, kuin paska junttilan talon seinässä.

    • real määään

      99% mihistä valehtelee pippeli koon 18cm=14cm
      Aktin kesto tunti = kolme minnuuttia
      Paino 80kg = 115kg
      pituus 187cm = 175cm
      sinkku = suhteessa vierasta pitäis saada

    • mies ilman naista

      Minä en valehtele ainakaan eli kuulun niihin 1 % miehistä jotka on rehellisiä. Huono juttu vaan et naiset ei tykkää rehellisistä vaan lankeevat aina vaan niihin valehtelijoihin!

    • ~cissi~

      Nyt en ymmärtänyt, mitä vikaa siinä, että siirtyy muualle viestimään täältä? Mitä ihmeen rahanongintaa se on?

    • Spammeja tarkoitin!!

      Täällä on nyt käsitetty aivan väärin tuo viestin tarkoitus, spammeja tarkoitin eli niitä venäläisiä naisia jossa tekstin takana onkin joku karvainen mies rahankiilto silmissä.

    • voi buhuu

      Nuo Olgat on toki asia erikseen mutta onhan täälläkin monet miehet kertoneet kuinka väsäävät feikkiprofiileita ja esittävät naista jotta saisivat tietää paljon he saavat viestejä ym. Että syyttäkää vain toisianne jos suurin osa täällä olevista naisten profiileista on feikkejä kun itse niitä väännätte kuitenkin..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      141
      3928
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      357
      3048
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      14
      1978
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1685
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1129
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      974
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      42
      889
    8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      23
      831
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      70
      818
    10. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      794
    Aihe