Aika paukku ,vai mitä salkkari-fanit OH OH ?
" spoiler " Severi paljastuu rintamaito-Ossin isäksi !
odjruyfsfs
13400
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ihan normi käänne vammaisille suunnatussa sarjassa
Lissää vaan !!
Severi kieltää Ossilta narkkari-akkansa puristelun ja alkaa itse puristella Cindyn olemattomia kärpäslätkiä Spassa OHO ?
Severi ei löydä narkkarilta tissejä lainkaan ja se menee Paulan viereen yöllä ,kun Lasse on taas hirven sisässä yötä.
Mitäs kirurgi tekee adoptio-äiskän sängyssä?
Imee tissiä tietenkinp pöljät !
Paula ostaa Severille kirurgin leikkisarjan iltaa varten ?
Mitähän kaikkea siihen leikkisarjaan mahtaakaan kuulua ??
No siinä on ainakin Helenan poliisi-pamppu ,jolla kirurgi-Seve voi vähän pamputella hullu-Hellua illalla ,kun Sepi on sammunut sohvalle ,Helena ei voi olla käymättä saunalla kesken päivää vähän treenaamassa ,kun se on ihan täpinöissään illasta pedofiilinä ,se päättääkin kutsua pedofiili-Heidin mukaan iltasessioon niinkuin konsultiksi ,kun se Heidi on pedofiili-ammattilainen !
Hellu lainaa pedofiili-Heidille koulupukua ,jotta se voi komentaa nuoria pikku-poikia taas kotonaan ,kun se ensin raahaa ne Moosesta salaa kämpilleen ?
Sekopäitä kaikki tyynni salkkareissa
niin onkin
http://www.youtube.com/watch?v=Y_ZTjQ62lm4