Sanoo Hans kokki. Kertokaas nyt naiset mitä mieltä olette et annatteko pimppiä jos keittiö jää sotkuiseksi?
http://www.mtv3.fi/makuja/uutiset.shtml/hans-valimaki-neuvoo-mies-tama-on-varma-seksintappaja-keittiossa?1507851
varma seksin tappaja
8
1646
Vastaukset
- #
En varmasti antaisi. Kyllä se on mitä varmin halujen tappaja, jos pitää alkaa miehen jälkiä siivota. Vielä kamalampaa on, jos mies ensin laittaa ruokaa ja on tekevinään suurenkin urotyön, vaikka minulta menee vielä enemmän aikaa siihen, että siivoan siitä urotyöstä aiheutuvan sotkun.
Miksi tuollaista itsestäänselvyyttä pitää edes kysyä? - tambax
minnä en ole tottunut kuhinoimaan keittiössä.voisit katsella seuraasi jostain kei, ttiö paarista
- ei tapa
Keittiöllä tai keittotaidolla ei ole mitään merkitystä.
- ompavaikeeta
Kuka sitä nyt ruuan päälle mitään enää jaksaa touhuta, jotta se ja sama. Oikeestan parempi ettei kinua mitään, tulee muuten jälkiähky. Miten se muutenkaan naista vaivaa jos keittiö on miehen? ovi kiinni niin ei häiritse.
- jeulky
Meillä aina sekasta, ei kumpikaa jaksa siivota joka päivä. Kissojaki 6. Oi autuutta ku olis siivooja, tiskaaja jne! Mut en valita, vastustuskyky hito hyvä.
- Ihmetys-79
Minä laitan aina meillä miehenä ruoan ja siivoan myös aina keittiön hyvin jälkeeni. Tästä seuraa se että vaimoni jättelee itse astioita sinne tänne, samoin kun kaikenlaisia kurkun jämiä, talouspaeritolloja yms. kun minä kuulemma olen se joka hoitaa keittiön siivouksen!
Eli olikohan nyt ihan hyvä idea opettaa se vaimo siihen että minä siivoan keittiön? Nyt hän näyttää kuvittelevan että keittiön siivous on vain pikkujuttu joka hoituu suitsait joten hänen ei tarvitse edes omia sotkujaan siivota... - HÖH!
Miun pimppini ei ole mikään "palkinto" mistään! Eikä myöskään sen pihtaaminen mikään rangaistus mistään! Asiat hoidetaan asioina.....hullua ajattelua tuollainen ja yököttävää!!
- älykkyysosamäärä
Niinpä, osoittaa kysyjän tasoa tuo kysymys.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup675800Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1344274Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.971916- 631445
- 2611137
- 471132
Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan
Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E126989Ajattele, miten häviävän pieni
todennäköisyys on sille, että kaksi tiettyä ihmistä yli viidestä miljoonasta sattuvat tulemaan samalle palstalle ikävöim49826Aavistan tai oikeastaan
tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast31753Pieni vinkki miehelle
Jos haluat, että tapahtuu jotain edistystä, niin kannattaa suoda ajatus sille, että miltä toimintasi näyttää mulle päin.39725