Eroon Victoria Milanista

Apua.
Maksoin joulukuussa kuukauden jäsenmaksun visalla ja nyt menee joka kuukausi uus maksu! Miten siitä pääsee eroon?
2319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No hei siellä on raksi omissa tiedoissa jossa voi poistaa sen automaatti velottajan.
Itsekkin maksoin kuukauden ja meni hetki ennenkuin huomasin tuon automaatin.
No turhaa meni sekin kuukausi ei viestin viestiä tullut lähetettyä.
Jälkeenpäin...ois ehkä voinut kokeilla

Äänestä

Voidaanhan niitä viestejä ottaa vastaan täälläkin :).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Blondi50 kirjoitti:

Apua.
Maksoin joulukuussa kuukauden jäsenmaksun visalla ja nyt menee joka kuukausi uus maksu! Miten siitä pääsee eroon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu