Itse olen jokin aika sitten tavannut erään varatun miehen ,joka myös mahd,kiinnostunut. Nyt kuitenkin pelkään ,että hän näyttää esim, lähettelemiani henkilökohtaisia tekstiviestejä esim,kavereilleen tai jopa vaimolleen,jossa hän leimaa minut joksikin lumpuksi.
Olen kyllästynyt epäilemään kaikkea tälläistä!
Enkä enää jaksa tätä pelkoa.
Olen kyllästynyt epäilemään kaikkea tälläistä!
Enkä enää jaksa tätä pelkoa.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Etkö löydä itsellesi vapaata miestä,miksi tieten tahtoen haet itsellesi ongelmia.
No kuule! Mistähän sellaisen vapaan miehen sitten löytäs,jonka kanssa vielä synkkais ja jolla ei ole esim, lapsia!?
Itse olen viettänyt 7 vuotta sinkkuelämää,koska en ole tavannut ketään mielenkiinoista henkilöä! En ole koskaan myöskään "harrastanut" yhden yön juttuja!
Valitettavasti tuon henkilön tapasin ja kerroin etten salarakkaaksi hänelle aijo! Enkä aijo myöskään pettää!
Mutta koska miehet valehtelee ja heidän vaimot uskomattoman
naiiveja ja jos juttu tulee ilmi tekstiviesteistä, mies voi kertoa vaimolleen ties mitä valheita!
No voi jestas... Miksi hän viestejä näyttäisi kavereilleen ja vaimolleen?! Sillä todistaisi olevansa täys paska, petturi. Haloo! Ilmeisesti jokin miehen käyttäytymisessä saa ajattelemaan noin - eikö se kerro karua kieltä?! Lopeta toi paska "mahd.kiinnostuneen" ukkomiehen kanssa!
No ei se niitä viestejä nyt vaimolleen näytä! Turhaan huolehdit, työkavereilleen tietysti. Kyllä sä nyt tiedät mitä miehet toisilleen juttelee, arpovat keskenään annatko pillua.
Tottakai näyttää miehethän leuhkivat toisilleen uusista saavutuksista ja suojelevat toisiaan käräyttämiseltä