"Kaveri löhöää verkkareissa sohvalla ja syö sormin raakaa jauhelihaa suoraan paketista. Taustalla kuuluu formuloiden ulinaa. Hän lisää suolaa ruokaansa ja pyyhkii kuolaa. Varikolla tepastelee kaikenlaisia povipommeja. Pienet miehet ovat ahtautuneet autoihinsa ja kolaroivat. Ilma on tiheää. Ikkunasta näkyy lehdetön puu. Hänellä ei ole mitään käsitystä siitä mitä on Costasera amarone. Tulee mainoksia."
Mä olen ajatellut lähteä tällaiselle linjalle. Lisään siihen vielä pornoa.
(Ajolinjojen naurua)
Mä olen ajatellut lähteä tällaiselle linjalle. Lisään siihen vielä pornoa.
(Ajolinjojen naurua)
Vastaukset 2
Vanhimmat
Siis upea kuvaus arjen jättiläisistä. Sohva voisi olla hieman nuhjuinen, kuivuneiden spermatahrojen täplittämä. Miekkonen katselisi nyrkkiään kuin symbolia herruudestaan. Prostituoidulla olisi silmä mustana. Rahasta aina riideltäisiin, varsinkin silloin kun sitä ei ollut. Mies menee vessaan ja kusee suoraan veteen. Hän haistelee kainaloitaan.
(Eeppistä naurua)
"Hän istahtaa takaisin sohvalle, avaa kaljatölkin ja pohdiskelee miltä tuntuisi olla tuollaisen naisen päällä. Kamera kadottaa naisen ja siirtyy aurinkoiselle radalle. Selostajat selostavat. Pupillit kiristyvät äärimmilleen. Mikä on naisen salaisuus, hän pohtii ja röyhtäisee. Joku ajaa ulos radalta ja rikkoo autonsa."
Cuul
http://www.youtube.com/watch?v=Zqx0zStGIzs&feature=related