Nimimerkki Elgenillä erittäin asiallinen pointti tuossa:
http://www.pakkotoisto.com/haastattelut-ja-kuvat/78094-jari-bull-mentula-164/#post3607870
mutta Miken perskärpäset vetää herneen nokkaan, koska Mikekin tykkää juoda öljyä:
http://www.pakkotoisto.com/haastattelut-ja-kuvat/78094-jari-bull-mentula-165/
Ei saatana! Hehhehhee!!
http://www.pakkotoisto.com/haastattelut-ja-kuvat/78094-jari-bull-mentula-164/#post3607870
mutta Miken perskärpäset vetää herneen nokkaan, koska Mikekin tykkää juoda öljyä:
http://www.pakkotoisto.com/haastattelut-ja-kuvat/78094-jari-bull-mentula-165/
Ei saatana! Hehhehhee!!
Vastaukset 18
Vanhimmat
Millon Mentula kisaa seuraavaksi?
HHAhahahaha, oli pakko tulla kurkkaa ja arvasin tämän :D.Olen lukenut Pakkista jo 10v ja tiesin että täällähän sinä belken olet heti meuhaamassa, koska sama kaava toistaa aina itseään saman "luonteisilla" "ihmisillä".
Voi lollo :DD. Öljyyyöljyycoke342.
Valitan, mutta en ole Elgen. Huvitti vaan suunnattomasti, miten vahvasti perskärpäset suuttuivat Miken puolesta, kun joku käyttää öljyä ruuassa, eikä juo sitä, kuten Mentula tai Mike. Haukuttiin tyhmäksi ja käskettiin painumaan v*****n... Miten joku voi vetää herneet nenään sellaisesta!? Uskomatonta!!
hohohohohoho. :DDD
www.pakkotoisto.com
Pakkispellet taas vouhottaa jostain mitättömästä Mentulasta. Uskokaa nyt. Vittu siitä ei ole mihkään! Se ei koskaan tule saavuttamaan mitään meriittejä ammattilaisena. Tietenkin maksan, munuaisten ja sydämen hajoitus meriitin.
noniin, saatiin pakkis taas kartalle, aloitetaan taas yhteisitku ja keksitään kaikkia topikkeja pakkiksesta. ollutkin vähän hiljaista.
Mikä tuossa Elgenin kommentissa oli niin tyhmää, että siitä piti tuollainen paskahalvaus saada ja haukkua kaveri pystyyn? Eikö se olisi riittänyt, että sanoo itse ennemmin suosivansa öljyn juomista kuin sen sekoittamista ruokaan ja että ymmärtää sen, että ehkä joku haluaa hoitaa asian toisin? Noin pienestä asiasta tuollainen haukkuminen antaa vain itsestään mulkun vaikutelman.
katoppa vaa poika tätä suoli24:sta.
Te ette ymmärrä minkälaisia uhrauksia HARDCORE-kehonrakennus vaatii! Dieettaamisen pitää olla kurjaa ja ruuan pitää maistua kamalalle. Uskottavuus ja kovan jätkän maine siinä menee, jos alkaa lihoja marinoimaan ja salaatin kastikkeita vääntämään. Minkälaisessa maineessa Tony Halmekin olisi, jos ei olisi syönyt lihoja ja kananmunia raakana! Kermaperseeksi haukkuisivat vieläkin marakatit! Oikein tekevät, kun öljyt juovat erikseen. ÄIJÄMEININKI!!
Jos (kun) Mentulan terveys prakaa kuten Boogien, Savolaisen yms. niin tunteekohan nää jotka tällä hetkellä sitä kannustaa jatkamaan roinaamista syyllisyyttä. Mitä helvetin järkeä tossa touhussa on. Last place, last place, last place ja dialyysin kautta hautaan.
Nojoo mutta saatiin hienot promokuvat ja sai kundi sai podata. Tsemppiä.
Jaha, ompas joku mennyt huutaman tippa linssissä ylläpidolle, että poistavat viestini ettei vain totuus tulisi julki ja lisäravinnemafia kokisi konkurssia.
"Mikä tuossa Elgenin kommentissa oli niin tyhmää, että siitä piti tuollainen paskahalvaus saada ja haukkua kaveri pystyyn? Eikö se olisi riittänyt, että sanoo itse ennemmin suosivansa öljyn juomista kuin sen sekoittamista ruokaan ja että ymmärtää sen, että ehkä joku haluaa hoitaa asian toisin? Noin pienestä asiasta tuollainen haukkuminen antaa vain itsestään ****** vaikutelman."
Samaa mieltä. Mutta kun tässä maailmassa on lukuisia herra kaikki tietäviä ym. idiootteja.
Äijä se vaan höpettelee yksinään täällä. Rauhoitu ja ota öljyt miten otat.
Laadukas öljy maistuu hyvälle. Ei sitä euroshopperin oliiviöljyä kannata vetästä, kitkerää kun on. Muutama euro lisää ja avot, oi että saa pehmeän makuisia oliiviöljyjä tilalle.
Ei noilla perskärpäsillä ole rahaa kunnon oliiviöljyihin, eikä tieto-taitoa tehdä hyviä ruokia. Nautitaan me etevämmät maukkaista ruuista, kun me siihen kykenemme. Saa uusavuttomat edelleen juoda erikseen euroshopperiöljyä ja syödä lidlin vanhentuneita kananpaloja ja olla tietämättömän onnellisia valitsemallaan tiellä.
Tosta näkee minkälaisia "maailmanmiehiä" pakkisteinit on. Eivät ole sen verran esim matkailleet että tietäisivät ruoasta tai ruokakulttuurista yhtään mitään. Mike samanlainen.
Oliiviöljy on pahaa, voi vide. Varmaan kaikki muu kuin maito äiteen nisästä ja muumilimsa on pahaa!
juokaa jotain fakin es teinipellejuomaa,munat surkastuu kun aivoissakaan ei ole enää mitään älyllistä toimintaa!!!!!!!!!!!!!!!
maailma säästyy tollasien räkänokkien es vouhotuksilta!!!!!!!!!!!!!
VITUTTAAAA TEINIPELLET!!!!!!