Tuossa äsken www.france24 uutisissa sanottiin että mies löytyi veljensä ip osoitteen avulla. Tämä niinkuin varoituksena ettei kannata kirjotaa ihan mitä tahansa nettiin, ainakaan tunnistettavasta osoitteesta. Miehellä luja luottamus Israeliin, ainakin aseistautunut UZI kp:llä.
IP osoite paljasti Ranskan terroristin!
AK-47 kills
575
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mies oli yhteydessä uutiskanavaan jo ennen ampumista. Nimi Mohammed Merah, algerialainen syntyjään.
Uutiskanavan nettiosoite on tämä:
http://www.france24.com/en/
Mitä veikkaatte antautuuko elävänä,vai laskeeko kuulan kalloon,jos on oikea terroristi niin ei antaudu ?
ntautuu, niin pääsee vielä antamaan lausuntoja mediaan!
Veikkan että hän jonkilainen Mantsuurian kandidaatti ja tarkoitus on provosoida kansallisuuksien välisiä suhteita että suuri Rotschildien unelma - Konflikti Islam verus ns. Länsi saataisiin aikaiseksi, koska sota on kaikkein tuottavinta businesta.
Valtiot ottavat velkaa, ja sitä Rotschildit tarjoavat anteleiaasti. Kun valtiot velkaantuvat riittävästi, se takaa heille kiristyotteen kansallisvaltioista. Kuten nyt on jo osaltaan käynyt.