Muoti-ilmiö VHH ja ylipaino

jos olet valinnut VHH:n ja hyväksynyt kultaisen ylipainon, mutta muista, se on myös terveysriski!

Siksi olenkin sanonut, että jokaiselle Atkins- kirjan myyneille, kolesterolilääkkeet kaupanpäälle.
662
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

VHH:ssa on kaikki muodin ainekset. Paitsi se että mallit olvat onorektikoita kun taas VHH:laiset ovat rajusti ylipainoisia punkeroita.

Äänestä

Tiettävästi ylipainon lisääntymisbuumi seuraa VHH-muoti-ilmiötä parilla kuukaudella. Tämä nähdään terveyskeskuksissa.

Äänestä

On hyvä, että olet muotitietoinen.
En ole punkero enkä ylipainoinen, koska olen VHH:La
Kuinka on mahdollista, että minä olen laihtunut, vaimoni on laihtunut ja Raagel Lingnell on laihtunut . Myös monet ystäväni ovat laihtuneet. Sinä vain väität VHH:n lihottavan. Kerro nyt vihdoinkin mikä on motiivisi.
http://www.iltalehti.fi/viihde/2012032215357177_vi.shtml

Äänestä

Ballu osui taas asian ytimeen.

Äänestä

Mikä ihme saa sinut kirjoittamaan näitä roskakirjoituksiasi?

Äänestä
  • Onko härikkö palannut? Lupasit ettet tule enää meitä häiritsemään, kun ballu kertoi totuuksia.

    Pysy poissa palstalta sua ei tarvita ja sun paskanjauhantaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Balleriina Lutuunen kirjoitti:

jos olet valinnut VHH:n ja hyväksynyt kultaisen ylipainon, mutta muista, se on myös terveysriski!

Siksi olenkin sanonut, että jokaiselle Atkins- kirjan myyneille, kolesterolilääkkeet kaupanpäälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu