Öljyjen käyttö ruuassa

Itse tykkään lisäillä öljyjä joka ruokaan. Mites muut? Paljon paremmin menee kalanmaksaöljy ruuan kanssa kuin paljaaltaan.

Jotkut vetää kapseleissa ja erikseen..vähän kuin söisi leivän ilman voita. mmm todella maukasta sherlockit!
258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Paljaaltaan on se ainoa oikea tapa vetää. Kumin kanssa tuntuu kuin olisi naisen kanssa, hyi helvetti!

Äänestä

minä piikitän öljyt suoraa hauikseen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


elben222 kirjoitti:

Itse tykkään lisäillä öljyjä joka ruokaan. Mites muut? Paljon paremmin menee kalanmaksaöljy ruuan kanssa kuin paljaaltaan.

Jotkut vetää kapseleissa ja erikseen..vähän kuin söisi leivän ilman voita. mmm todella maukasta sherlockit!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu