Ruskettavat sukkahousut 54

Hei, mistä löytäisin ohuet, "ruskettavat" sukkahousut, kokoa 54. Ruskettavalla tarkoitan sun-, tan-väritystä tms.. että vaaleat jalat saisivat hitusen väriä kesämekon kanssa.
4340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

aika isot. eiks noita nyt löydy jokaisesta isosta tavaratalosta.

Äänestä
  • Onko Norlynillä enää isompia kuin 48-52 kokoa??

    Äänestä

Löytyyy 55-75 Maxi Big ass

Äänestä

Löytyskö tuolta mitään?
www.lindex.com/fi/naiset/generous/alusvaatteet/2513091/5-pakkaus-sukkahousut-4452/?styleId=463896

(näkäjään koko vaan 52 saakka, mutta itse pidän saman kokosia lindexin sukkiksia, vaikka muuten isompia kokoja vaatteissa...saattas mennä?)

www.boutique-loulou.fi/oleandro-sukkahousut-20den-p-401.html

www.ferillo.com/verkkokauppa/product_details.php?p=31

(Ferillosta on itselläni erittäin hyvät kokemukset, kun olen tilannut.)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kesää odotellessa kirjoitti:

Hei, mistä löytäisin ohuet, "ruskettavat" sukkahousut, kokoa 54. Ruskettavalla tarkoitan sun-, tan-väritystä tms.. että vaaleat jalat saisivat hitusen väriä kesämekon kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu