Jotain kaksi vuotta amiksesta valmistumisen jälkeen aloin saada tekstiviestejä tytöltä, joka oli ollut kaukorakastunut minuun amiksen aikana. Hän ei tiennyt minusta mitään muuta kuin ulkonäköni, ellei sitten ollut kaivellut jotain tietoja. Homma meni niin pitkälle, että hän alkoi soitellakin minulle ja en oikein osannut sanoa, ettei kiinnosta, nössö kun olin.
Sain kuitenkin lopulta sanottua, etten ole kiinnostunut ja tietääkseni yritin kertoa, etten halua pitää yhteyttä. Myöhemmin sain vielä synttärionnittelut tekstiviestinä siltä tyypiltä, mistä lienee kaivanut syntymäpäiväni. Vielä vuosia myöhemmin hän sitten yritti lisätä minut Facebookissa kaveriksi. Välillä pelottaa, että keksiikö hän pääni menoksi jotain karumpaa.
Hauskaahan tässä on se, että hän on ainoa naispuolinen, joka on kertonut pitävänsä minusta.
Stalkkereita miehillä?
4
129
Vastaukset
- Naisasialooseri.
Anna kun arvaan. Se nainen ei ole kaunis?
Minua ei varsinaisesti ole stalkkailtu, mutta vähemmän kauniit naiset ovat ottaneet fb:ssä, mesessä ja tekstareilla liian tiiviisti yhteyttä.- Hyvä ihminen
Mulla taas menee hieman päinvastoin. Yleensä ne kauniimmanpuoleiset kimmat yrittävät joskus harvoin jopa iskeä jos olosuhteet on otolliset. Tavallisemman-näköiset harvoin edes katselevat. Siis sellaiset, joiden kanssa voisi mahd. kuitenkin syngleerata paremmin. Ne ns. mukavan oloiset naiset.
Liekö noilla itseään näteiksi puunaaviilla mimmeillä vain parempi omatunto ja näin enemmin rohkeutta toimia? Mene, tiedä.
Jotenkin kuulostaa aika pakkomielteiseltä ja hieman hurahtaneelta tuollainen aloittajaa "vainoava" mimmi.
Voisiko mitenkään nyt olla niin, että hän olisikin kaunis, mutta koet hänet jotenkin vain uhkana itsellesi, syystä tai toisesta?
- adsfadsfasdfasdfas
Hullu homppeli kerran stalkkasi sitkeästi useita kuukausia vaikken mitään aihetta antanut kiinnostua.
- Hyvä ihminen
Hyi olkoon! Kovaa peliä tämä sinkkuna oleminen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637