Jonkun sukulaispentu saanut hommia stailaajana? Ei mitään ammattitaitoa.
Kuka noita esintyyjiä oikein stailaa?
Pro stailaaja 10
2
134
Vastaukset
- Suuri myötähäpeä
Tuskin kehtaavat itsekkään tulla omilla nimillä esille, niin epäonnistuneita noi esiintyjien stailaukset ovat olleet. Tajuaako ne muodista mitään? Kyllä jokaisen stailaus lähtee henkilöstä itsestään, ei voi mennä muotilehiten mukaan.
Noloa hommaa jos tosiaan joku päässyt suhteilla hommaan, kuten vahvasti alkaa näyttämään. - JUst joo, japanuu
Samaa mietin itsekkin, varmaan joku joka ei tajuu mitään muodista, katselee vain muotilehtiä, mutta ei ota huomioon vaatteiden kantajan persoonaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 585030
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544552Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1214472Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2881582- 2281298
- 811291
- 681245
- 305988
- 199930
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50810