Pitkästä aikaa pokkesin palstalle. Mustalla kirjoittava nikkivarkaani näyttää jatkavan pätemistään nimissäni. Keksisi jotain omintakeista, eikä tyytyisi vain kopioimaan jo aiemmin kirjoittamaani. Siitä vain, jos aivokapasiteettinsa ei riitä mihinkään omintakeiseen, jossa imua olisi.
Asiaan. Mietin sitä, josko bileet mökilläni järjestäisin palstalaisille aikavälillä 2006-2012. Kutsuisin kaikki palstalaiset saunomaan ja viihtymään seurassani. Olisiko muita naisia paikalla kuin Jazuli, p-n-g ja samina. Kaikki muut kutsutut olisivatko homoja, nimimerkeisttään huolimatta?
Bileet palstalaisille mökilläni
MrKalluppi originaal
5
63
Vastaukset
- pokkesi.
Oikeinko pokkesin palstalle.
- kimmo-poju
persona-non-grata on dazun tukinikki, mutta Jazuli varmaan tulee mielellä paikalle?
- originaali MrK
"persona-non-grata on dazun tukinikki"
Kimmo-pojuseni. Pojut ovat pojuja. Vain kiinostavat setämiehet tietävät kuka on oikeesti olemassa:) - Kimmo-poju
originaali MrK kirjoitti:
"persona-non-grata on dazun tukinikki"
Kimmo-pojuseni. Pojut ovat pojuja. Vain kiinostavat setämiehet tietävät kuka on oikeesti olemassa:)Mitä muuten ajattelet uskonveljestäsi, nimimerkki Serpicosta? Onko hän ystäväsi?
- sinäkö se
zisel = dazu jankuttaja olet? ihan todellako ajattelet niin??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1512496Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637