Johtuuko ylenkatsomiset ylijäämä-naiseudestani?

- olen 32v. ja sinkuksi näköjään jäävä, ei kaunis
- saan paljon voivottelua ja kehtaatpas-kohtelua ihmisiltä
- ...jotka myös päivittelevät ikisinkkunaisen rumuuttani ja vanhuuttani
- olenko joskus nolaamassa itseäni kun käytän Weekdayn pooloa?
352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aika typerää päivitellä jonkun ikää, päivittelijänkin ikä päivittyy.

Äänestä

olen aika humalassa mutta epäilen, että en ole ainoa

Äänestä
  • Lähdit sitten ratsastamaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


töitä en saa,mummo kirjoitti:

- olen 32v. ja sinkuksi näköjään jäävä, ei kaunis
- saan paljon voivottelua ja kehtaatpas-kohtelua ihmisiltä
- ...jotka myös päivittelevät ikisinkkunaisen rumuuttani ja vanhuuttani
- olenko joskus nolaamassa itseäni kun käytän Weekdayn pooloa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu