Sinkut palstan trollit?

troll poll

Ketkä kirjoittajat ovat mielestäsi trolleja?
Jos kirjoittaja ei käytä pysyvää nimimerkkiä, niin kuvaile millaisia viestejä hän kirjoittaa ja mistä aiheista.

6

85

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Trollmaster

      Olen trolli. En käytä pysyvää nimimerkkiä, koska vain asiasisällöllä on merkitystä, kirjoittajan persoona ei saa vaikuttaa viestin vastaanottoon. Kirjoitan naisvihamielisiä viestejä, joissa arvostelen naisten pillunjakelua. Tai vaihtoehtoisesti ihailen kiiman vallassa teininaisia, erityisesti neitseellisiä sellaisia.

    • suomihuora=15nussima

      vajukki-setä jonka "oikea" nikki ".... vm 1970" jolla teini-ikäinen tytär.

      Hän tietysti hyökkää kaikkia puhtaita teininaisia haluvia AT-miehiä kohtaan, mutta jonka joku amisrenttu käy korkkaamassa.

    • regdgrdgegtr

      Älyn haamu, naisasialooseri, 40 p***un mies, suuri isä, kunnian mies jne. jne. Nämä ovat tylsiä ja huonoja trolleja.

      Sitten on erittäin hauska joskin harvinainen trolli "kunnan mies", joka trollaa edellä mainittuja ja jonka huumorille saa todella nauraa.

      En tiedä onko ns. Baltian mies (tai hauskemmin "juurikin kylläkin -mies") trolli vai ei. Jos on, hän on melko onnistunut. Jos ei, niin häntä oikeasti käy sääliksi.

      • Kunnian mies

        Kuten naisasialooseri on sanonut: ei ole olemassa trolleja.

        Kun sanon, että kaikki ylin yhden miehen nussimat huorat pitäisi tappaa, olen todella sitä mieltä.

        En tietenkään itse tätä koskaan toteuta jos joku vinkkaa nettipoliisille, sillä en halua vankilaan.


      • Kenen etua ajetaan
        Kunnian mies kirjoitti:

        Kuten naisasialooseri on sanonut: ei ole olemassa trolleja.

        Kun sanon, että kaikki ylin yhden miehen nussimat huorat pitäisi tappaa, olen todella sitä mieltä.

        En tietenkään itse tätä koskaan toteuta jos joku vinkkaa nettipoliisille, sillä en halua vankilaan.

        Toivoa voi toisen kuolemaa tai manaa alimpaan he..ttiin muttei ketään pidä tappaa. Tuskin joudut vankilaan koska ei ole näyttöä rikoksesta.


    • Ei nimimerkkejä

      Nimimerkkejä käyttämätön kirjoittaa ainoastaan toisten asioista eikä halua profiiliinsa moisia kirjoituksia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      111
      2742
    2. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      20
      1734
    3. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      62
      1734
    4. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      273
      1623
    5. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      11
      1564
    6. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      28
      1281
    7. Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä

      Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.
      Joensuu
      27
      1149
    8. Kiinteistökauppoja

      Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan
      Haapavesi
      41
      1072
    9. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      94
      1062
    10. RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI

      Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä
      Kaste
      404
      1022
    Aihe