Niinpä niin, itse en juo enkä kiusaa muita ja miehiä tasan nolla.
Röyhkeät naiset on suosittuja
4
212
Vastaukset
- riittää jo
Tämähän valitushan on sitä samaa sarjaa kuin miehilläkin.
- ei haittaa
Itse en ole röyhkeä enkä kiusaa, ja miehiä tasan yksi.
- searte
Tämä pätee kyllä ainakin yläasteikäisillä: röyhkeät tytöt yleensä pitävät suurempaa haloota itsestään, joten pikkupojat luonnollisesti kiinnostuvat.
Ja itse en ole röyhkeä enkä kiusaa ja miehiä tasan yksi. Sellaisia miehiä, jotka ovat tarpeeksi tyhmiä kiinnostuakseen röyhkeistä naisista, en edes haluaisi ympärilleni. - nainen23v.
tai sitten miehet eivät näe todellista persoonaasi, kun pidät sen piilossa? miten joku voisi ihastua sinun luonteeseesi, jos et anna sen näkyä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383809Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362944Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81855Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51588Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41069- 71914
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38854- 44764
- 64724
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708