ja sama jauhanta jatkuu v*tun hintit

Jaska78.

puksikaa toisianne p*rseeseen laihduttavat neitimiehet... öljyä lisää....
jeejee.

tiukkaa homostelua vai mitä pellet...

8

92

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Aamunvalkeus

      lähe ny jaska vitunvittuun täältä tai rupee tummuun. Ootko tullu taas aukoon päätä, voi perjekele, luulin jo et susta on hyvällä päästy. voi kauhunkauhu, nyt se perkkele on tullu takasi. Mitä voi syntinen ihminen enempää kärsiä, rukkoiltu on joka aamu ja ilta. Mitä me on tehty, jaska on palannu kostamaan syntimme.

    • KakkaEsko.

      Olikos kakkani syöminen ihana elämys, kun niin autuaan näköisenä mussuttelit sitä siellä Kuusaan urheilutalon lattialla. Otetaan kohta uusiksi rakas!

      • Jaska78.

        "lähe ny jaska vitunvittuun täältä tai rupee tummuun"

        Sen päivän kun näkisikin !
        Tähän asti on ollut hiljaista.


      • (.) (.) ₳ ฿ ₵...
        Jaska78. kirjoitti:

        "lähe ny jaska vitunvittuun täältä tai rupee tummuun"

        Sen päivän kun näkisikin !
        Tähän asti on ollut hiljaista.

        Manger ma merde!!!


      • kakkaJanne.
        (.) (.) ₳ ฿ ₵... kirjoitti:

        Manger ma merde!!!

        Sinullakin on kakkaa pyllyssä.


    • Bi-mies 72

      Mulle käy miehet ja naiset.

      Tänään aamulla suihkussa runkkasin ja fantasioin, että bodattu pitkä musta mies pakotti minut polvilleni imemään jättimäistä kaluaan. Se oli niin suuri, että sain hädintuskin sen pään suuhuni. Kyllä päivä lähtikin hyvin liikkeelle! Pitäisi ostaa iso musta dildo, jotta voisi ihan oikeasti imeä jotain runkatessa.

      Nyt olen tässä päivällä töissä miettinyt, että kun noita romaanikerjäläisiä pyörii kaduilla ja siellä on joukossa nuoria naisia, jotka siistittyinä olisivat varsin pantavan näköisiä, niin saisikohan niiltä ostettua seksiä? Tietääkö kukaan?

      Tumma romaaninainen, jolla olisi tosi karvainen römpsä tekisi hyvää. Ensin nuolisin ja sitten panisin pari kertaa takaapäin.

      Jos joku tietää Helsingistä bodatun pitkän mustan miehen, jolta voisi ostaa luottamuksellisesti ja turvallisesti alistajapalveluja (imuutan ja otan peppuun), niin olen siitäkin kiinnostunut.

      • mokkakakka

        Sinulla on kakkaa pyllyssä.


      • Bodyfit-luke

        Et oel sairas. Minulla on vastaavanlaisia mieltymyksiä Jotkut romaanikerjäläiset ovat todella kauniita kasvoiltaan, ihan munassa tuntuu kun ajattelee, että voisi ottaa sellaisen isopeppuisen kauottaren suojiinsa ja pitää hyvänä. Vastapalvelukseksi hän sitten antaisi naida ihan miten haluaa, se olisi ihana aito parisuhde.

        Minäkin himoan imeä kalua, mutta en keltä tahansa, haluan ensin tietää, että mies on terve. Jokaisellahan meistä kalu tuntuu ihanalla pepussa, sääli niitä heteroja jotka eivät uskalla edes kokeilla.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      92
      4706
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      113
      3892
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      202
      3758
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      88
      2169
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      75
      1951
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      79
      1318
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      130
      1202
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      159
      1173
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1075
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      30
      924
    Aihe