niin miten hän suorittaisi toimituksen? pääsisikö suorituksen perusteella panemaan samaa naista uudestaankin?
Jos atm pääsisi panemaan
ytm
15259
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
pääsee aina panemaan,panemattomuus on muiden ryhmien ongelma.
muutakin on palstalla väitetty
Atm suurella todennäköisyydellä sössisi panon. Ei seisoisi kun hermostuttaa. Räpläisi kondomin kanssa osaamattomasti niin että naisen fiilikset romahtaisivat. Laukeaisi minuutissa kuin teinipoika. Pyytelisi anteeksi epävarmuuttaan/liian pientä munaansa/miessukupuoltaan/olemassaoloaan. Naisella menisi hermot moiseen tumpulointiin, eikä hän enää ikinä erehtyisi Atm:n kanssa petiin.
Siksipä ATM:n tulisi suhtautua naiseen kuin hyvään ateriaan. Hyvänmakuinen pihvi on olemassa tyydyttääkseen ATM:n ravinnon tarpeen, eikä sillä ole väliä mitä pihvi ajattelee tai tuntee.
aika hienosti ennustettu! Epävarma ona aina epävarma.
Ja mikä siinä minuutissa muka on vikana? Mitä järkeä on nylkyttää tuntitolkulla. Minuutti näppäillään nännejä, sitten kyrpä vittuun ja rynkytetään toinen minuutti kunnes roiskahtaa. Näin se menee. Näin panee tosi äijät!
taidan olla
omahyväinen vanha lehmä, mutta vanhat harput rullaa!,olenhan itsekin sellainen,hehheh.
ettäs kehtaat esiintyä minuna. loukkauksista suurin.
Todellinen ytm ei sanoisi "suorittaisi toimituksen". Aloittaja ei kuulosta kovin coolilta mieheltä.
En olekaan
Kolme työntöä ja tuijotus.
max. yksi työntö ja päin ei uskalla katsoa...
Tämä on ihmiskunnan vanhimpia kysymyksiä, joihin eivät antiikin kreikkalaisetkaan kyenneet vastaamaan.
Olen sen kokenut. Mies ei kestänyt oikeesti kuin kolme sekunttia.
tarkoititko miehellä atmää?