Titaanikoruja !

Hei

Kun tässä nyt koruista puhutaan, pitää mainita titaani, joka on kaikkein vähiten allergisoiva metalli. Vai onko se peräti alkuaine. Titaanista valmistetaan kuitenkin tosi vähän koruja. Olen löytänyt tasan tarkkaan yhden Suomesta. Joomi Lim. Kukahan tuota Joomi Limiä myy Suomessa. Jos tiedätte niin vinkatkaa. Näin Trendissä kuvan niiden kaksipäisestä sormuksesta. Pitänee kaivaa se lehti esille.

1

201

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Noita Joomi Limin koruja oli ainakin viime viikolla Punavuoressa Acolythin uudessa kaupassa. Ihmettelinkin mistä ne ovat ne löytäneet. Eivät ole ihan tavallisia. Osoite oli Iso Roba 40, verkkokauppa on acolyth.fi. Itse olen ostanut joitakin titaanikoruja jenkeistä. Siellä se on materiaalina yleisempi. Siis mistä sait tietää tuosta Joomi Limistä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      72
      4118
    2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      57
      3803
    3. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      52
      2344
    4. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      44
      2151
    5. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      36
      1925
    6. Oliko kiihkeä

      ensimmäinen yö?
      Ikävä
      49
      1829
    7. 99
      1616
    8. Kummallista

      Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?
      Sinkut
      55
      1593
    9. Miltä meidän

      Riidat näyttäisi ja mistä niitä voisi tulla?
      Ikävä
      48
      1582
    10. Ikävä Jii.

      Toivotko vielä näkemistä?
      Ikävä
      57
      1453
    Aihe