Martinan vihaisesta mahasta voi tulla:

Ilmalaiva ei mahdu mutta... ilmapallo jolla on ilma-aivot kai mahtuu Martinan mahaan?
369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Martina on upea ihminen.. hän on niin jumalattoman selkeä ja helppo ihminen.
Hän ei lässytä, eikä teeskentele, eikä ole olevoinaan mitään muuta kuin
Martina....

Jos hän olisi minun tyttäreni, niin kuolisin rauhassa luotten, että hän pärjää...

Hyvä Martina, ole vain oma itsesi ...

Äänestä
  • vaikuttaa kylläkin ERITTÄIN itsekeskeiseltä ja kylmältä tyypiltä. mahdollisesti vastenmielisin julkkis suomessa.

    Äänestä

Jumalattoman iso PIERU :) Siis ilmaahan vain on tuon muijan mahassa ja tulppa hanurissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


martinavoinauraa kirjoitti:

Ilmalaiva ei mahdu mutta... ilmapallo jolla on ilma-aivot kai mahtuu Martinan mahaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu