Pihtaus

syy siihen miksi naiset "pihtaa" .
Miehet juoruilevat ja siitä saa huoran maineen.
4880
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei se sovi oikein naimisissa oleviin.

Äänestä

tekisi mieli antaa muttei tiedä voiko luottaa

Äänestä

..voisin sanoa että ERITTÄIN HARVA mies tietää miten usein kaverin puoliso antaa tai on antamatta.
Naisten kohdalla taitaa olla lähinnä täydellisesti toisin päin ja lisäksi selvitetään koko kaveripiirille seksielämän laatu muutenkin kuin määrällisesti.

Äänestä
  • ..kullin mittaa myöten;)..sekä tietysti rakastelutaitoa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaino kirjoitti:

syy siihen miksi naiset "pihtaa" .
Miehet juoruilevat ja siitä saa huoran maineen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu