Ihannenaisen asu makuukamarissa

Mikä kiihdyttää miestä ? Miten nainen-ihanainen olisi pukeutunut kun alkaa ne aikuisten leikit?,,Minä tykään laittaa reisisaapaat,stay upit ja tai sukkanauhakorsetin ja reisisaappaat..Mitäs mieltä miehet olette?..Sana on vapaa..
8296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tuollainen asu saa miehen kuumaksi..Olet Ihana!

Äänestä

Sukkanauhakorsetti ois tosi seksikäs

Äänestä

Katkerat femakot antavat miinusta. Mutta joo kuulostaa erinomaiselta.

Äänestä

Minäkin tykkään pukeutua seksikkäästi. Muutaman kerran olen tuntenut itseni niin typeräksi kun mies ei olekaan huomannua minua tai lähtenyt leikkiin mukaan.

Sitten ollaan istuskeltu, minä nojatuolissa ja mies sohvalla, ja katseltu kymppiuutisia. Mies aluhoususillaan ja nukkavierussa T-paidassaan ja minä seksikkäissä sukkanauhaliiveissä ja korsetissa. Enää en sitten viitsi niitä edes pukea vaikka kovasti haluaisinkin.

Äänestä
  • > Muutaman kerran olen tuntenut itseni niin typeräksi kun mies ei olekaan huomannua minua tai lähtenyt leikkiin mukaan.

    Pointti on siinä ettei mies, vaikka nauttiikin nähdä naisensa yllä sexyjä asuja, ole kone tai seksuaalinen automaatti johon riittän kun laittaa vain "kolikon sisään" ja kone starttaa oitis.

    Yksinkertaisesti mieskään ei ole aina sillä tuulella ja sekin on aivan normaalia.

    Ehkäpä olisi hyvä ensin tunnustella maaperää ja miehen fiiliksiä, sekä muutoinkin hieman vikitellä seksuaalisesti. Jos mies alkaa lämmetä ajatukselle yhteisestä nautiskelusta, niin sitten voi vaikkapa hieman kiusotella lisää ja tarjota vaikkapa pienen drinkin ja sillä aikaa käydä laittamassa hieman esteettistä extraa ylle, kuitenkaan liikaa poissa viipyilemättä.

    Älä ole moksiskaan, miehellesi on vain sattunut noilla kerroilla nollafiilis ja mieli aivan muualla, ei se sinusta johdu. Kyllä useimat miehet nauttivat nähdä naisensa yllä extraa.

    Yleensä silloin kun mies on herkästi valmis starttaamaan, niin hänellä on todellisuudessa jo valmiiksi pinnan alla sexy fiilis. Toisaalta ei miehelläkään erektiosta huomimatta ole aina sama valmius ja nautinnon potenssi joka kerralla. Edes erektio itsessään ei ole osoitus kiihottumisen ja tulevan miehen nautinnon intensiivisyydestä, kuten monet naiset virheellisesti olettavat, vaan se vaihtelee mielialojen ja tilanteiden mukaan. Jos aivan "pakkasen" puolelta lähdetään, niin travitsee hieman enempi lämmittelyaikaa.

    Todellisuudessa miehet ja naiset eivät ole tässä suhteessa niin erilaisia kuin usein väitetään. Nuoret kollit toki yleensä starttaavat herkemmin.

    Äänestä

Kiihottaa nätit pikkuhousut, lippikset ja muut normaalit asusteet kun nainen on puolialastomana, ei niinkään eroottiset (huoramaiset) asusteet.

Miehiä kiihdyttää yleensä nopeuden lisääntyminen eri kulkuvälineillä tai jalan.

Äänestä

Minua kiihottaa eniten rasvatut vinyyliset kertakäyttökäsineet naiseni käsissä...

Tiedätte syyn, joten en kerro tämän enempää. ;)

Äänestä
  • Juu..ap kirjoittajan asu toimisi mun kohdalla.) ja saa olla myös läpikuultavat rintsikat ja alushoust..tekee miehen kuumaksi:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


girl from hot.. kirjoitti:

Mikä kiihdyttää miestä ? Miten nainen-ihanainen olisi pukeutunut kun alkaa ne aikuisten leikit?,,Minä tykään laittaa reisisaapaat,stay upit ja tai sukkanauhakorsetin ja reisisaappaat..Mitäs mieltä miehet olette?..Sana on vapaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu