Päivystättekö palstalla ahkerasti?

Onko kaikki ensimmäisen sivun otsikot violetilla?
482
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

muna toisessa kädessä ja toisella kädellä painelen f5:ttä.

Äänestä
  • palstan puitteissa tavallisin (voisiko sanoa normaali) tapaus tuo

    Äänestä

Päivystän 24/7

Äänestä

kunnon miehet päivystävät s24:ssa, katsovat amatööri-gallerioita ja tuhlaavat käsivoidetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


meitsil on kirjoitti:

Onko kaikki ensimmäisen sivun otsikot violetilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu