Oli oikein kiinnostavaa huomata, että ohjelmaan oli valittu niin hyvä valikoima komeita ja miehekkäitä nuoria isäntiä. On meillä miehilläkin taas jotain kiinnostavaa katsottavaa. Siinä aivan silmä lepää, kun nuori komea mies astelee saappaat jalassa oman maatilansa maisemissa. Ja oikein komeita olivat talotkin. Toivottavasti onni suosii isäntiä.
Vastaukset 6
- Eräs emäntä
On se hyvä, että muillakin kansanosilla on mahdollisuus edes TV.n välityksellä nähdä näitä komeita isäntiä - me maalaisethan saamme katsella niitä muutenkin päivästä toiseen. Jotkut isännät ei tietysti ole ihan noin edustavia kuin tämä valikoima oli, eikä tietysti nuokaan aina ihan noin puleerattuina ehdi olla, mutta riittävän komeina kuitenkin!
- maaseutu tulee tutuk
Ei emäntien nyt tarvise mitenkään kateellisia olla, jos nuoria maajusseja kehutaan komeiksi. Sitä paitsi emännillähän on jo omat isännät omasta takaa.
On vain hyvä, jos omatkin silmät avautuvat ja oman miehen olemus alkaa kiinnostaa.
Eikä se tosiaan ole keneltäkään pois, jos täällä miehetkin ihastelevat maaseudun miesten miehistä komeutta. Katsoahan toki saa, ja ehkä joskus vähän kokeillakin, jos nuori isäntäkin niin tahtoo.
Hyvä että tällainen ohjelma tehdään ja toivottavasti maanviljelijätkin ymmärtävät sen suuren merkityksen maaseudun ja maatalouden ja jopa maatilamatkailun markkinoinnin tehostajana. Maaseudun kulttuurimaisemat ovat kauniita, ja tämän ohjelman kautta maaseutu tulee tutuksi niillekin, joilla ei ole edes tuttavia missään maataloustuotannon alkulähteillä.
- Mies isolla ämmällä
Onko tänä vuonna homoja tai lesboja? Viime kausi jäi katsomatta homottelun takia.
- Hyväksykää itsenne
Eipä ollut viime vuonnakaan mitään homottelua. Mutta viestistänne päätellen teillä näyttää olevan vakavia ongelmia oman seksuaalisuutenna kanssa. Hyväksykää ihmeessä itsenne ja oma seksuaalisuutenne, elämänne on silloin paljon parempaa.
- halloota!
Hyväksykää itsenne kirjoitti:
Eipä ollut viime vuonnakaan mitään homottelua. Mutta viestistänne päätellen teillä näyttää olevan vakavia ongelmia oman seksuaalisuutenna kanssa. Hyväksykää ihmeessä itsenne ja oma seksuaalisuutenne, elämänne on silloin paljon parempaa.
Mene homo sinne gay-palstalle vaan valehtelemaan. Ongelma on sinulla eikä meillä heteroilla.
- kun mitä ilmeisimmin
halloota! kirjoitti:
Mene homo sinne gay-palstalle vaan valehtelemaan. Ongelma on sinulla eikä meillä heteroilla.
Ketä heteroita täällä mukamas on? Eihän heterot edes muista homoja olevankaan, joten kyllä teidän nyt on melkein pakko olla ainakin jonkinasteinen hutero. Tehän tässä olette homoista niin kovasti kiinnostunut!
Joten kun mitä ilmeisimmin näin on, ongelma lienee teillä itsellänne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun
Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid139920En jaksa
Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene44667Minkälainen nainen
Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi21598Kissa eli kivuissa useita viikkoja
Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.120590- 36542
- 63538
Jos meillä olisi yhteinen koti
Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal50535Martinan mauton tyyli
Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää143503Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et34498Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni25472