Yksikään naisjärjestö ei ole lausunut sanaakaan naisiin ja tyttöihin kohdistuvista jatkuvista rikoksista, joita pääosin maahanmuuttajat ovat tehneet.
Taitavat odottaa miesten pelastavan heidät ja juovat vain kahvia.
Näistä järjestöistä ei kukaan ole puuttunut asiaan.
http://www.naisjarjestot.fi/
Taitavat odottaa miesten pelastavan heidät ja juovat vain kahvia.
Näistä järjestöistä ei kukaan ole puuttunut asiaan.
http://www.naisjarjestot.fi/
Vastaukset 25
Vanhimmat
Naisten suurin haave on, että joku melamulkkuinen panisi vaikka ilman sovittua tapaamista.
TOTTA TAIDAT PUHUA !!!!!!!!!!!!!!
Mutta on joitakin, jotka ovat koittaneet asiaa julkaista, mutta ei heistä pääe ääneen kukaan, kun sulkuportti ON korkea !!!!!!!!!!
Ei ole ei, jospa femakot salaa toivovat saavansa mustaa makkaraa leninkiinsä
Luulisi jo tässä vaiheessa järjestelevän marssia ja messu.
Käänteisleikki;kuinka monta rasisminvastujaa kaduillamme olisi jo nähty jos 15v maahanmuuttaja muslimityttö olisi raiskattu kahden nutipään toimesta?
Kaduilla olisi täysi sota!!
OIKEASSA olet, Helsingin poliisi oli hälytystilassa kun somaltyttöä tönäistiin, HERRAVARJELE meitä jos jotain pahempaa tapahtuisi....
Påevi marssis ja poikkeustila julistettaisiin koko maahan ...vähintään.
Tönäisyä ei nähnyt kukaan ja yhtään silminnäkijää ei löytynyt koskaan. Juttu oli vale.
Näin on, ei Moilasen anne Pöyristy, eikä lippasen päevi marssi.
halla-ahon KIRJOITUSTEN kimpussa kyllä olivat kuin HYEENAT.
Sairasta.
Hakkarainen on näihin verrattuna kuitenkin aito ja rehellinen juntti.
Eli heidän järki ei riitä asioiden miettimiseen. Huutavat vain samaa laulua kuin hullu koira.
Muistanette sen muutaman vuoden takaisen uutisen 'nuoret tytöt maahanmuuttajamiesten....' ?
Asia tuli luonnollisestikin ilmi feministisessä raiskauskriisikeskus Tukinaisessa. Heidän ratkaisunsa ongelmaan oli lopettaa rodun ja etnisyyden kirjaaminen raiskaustapauksissa. Näin tapettiin kaksi kärpästä yhdellä iskulla; häivytettiin tummien negatiiviset ominaisuudet ja lisättiin tilastoissa valkoisten raiskausinnokkuutta.
tykkää musliminmunasta.
Käy vaikka pyörähtämässä helsingin päärautatieasemalla, niin huomaat sen...
On tosiaankin ihmeellistä! En ole koskaan kuullut yhdenkään naisjärjestön olevan äänessä. Enkä muista nyt ainuttakaan maahanmuuttajien tekemää seksuaalirikosta miestä kohtaan. Ne tosiaankin kohdistuvat lähes aina tyttöihin. Taitaa olla niin, että naiset eivät vain pysty mihinkään.
Feminismi on kasaariälykköjen keksimä ja edelleen ohjaama ismi. Aivan kuten sopeutumattomien maahanmuuttajien tuominen Suomeen.
Tätä totuutta vaan persu ei kestä.
JES JES ! Taivastella ja jeesustella täytyy, jotta miksi ei edes päivi lipponen ja kimmo kiljunen, ole järjestäneet raikaajien vastaista marssia pääkaupunkiimme
Late Lapista. SSSS Ry!
Se on se mielisairaitten joukko. Heitä on tuhansia suomessakin ja ovat kovasti äänessä ja osa politiikassakin. ne pitäisi saada sivuun pilaamasta suomea ja suomalaisten elämää.
Mielisairaita he ovat eivätkä siksi tuomitse niitä. He myös suosivat mielisairaudessaan nimenomaan ulkomaalaisia rikollisia, he puhuvat monikulttuurisuudesta ja heitä ei liikuta jos suomalainen on ulkomaalaisen uhri, he puhuvat vain monikulttuurisuudesta ja rasismista.
Mielisairaita he ovat.
Eikö maassamme ole edes naisia, jotka osaisivat ajatella äänestäessään. Onko muslimit oikeassa, ajatellessaan naisen olevan koiran arvoinen. Näin naiset ovat maassamme arvonsa osoittaneet.
Osuit asian ytimeen omituista, ettei yksikään naisjärjestö ole sanonut mitään.
Täytyy kysyä oliko oikein päästää naisia politiikkaan, kun jälki on tälläistä?
Tässä rahankerääjänaisia.
http://octavius1.wordpress.com/2009/05/27/anne-holmlund-onko-kaikki-hyvin/
Moni"piippuinen" juttu.
-Voi olla niin että naiset oikeasti tahtovat tulla raiskatuiksi, ainakin aikuiset, ei lapset sentään. Tämä oli ehkä liian kaukaa haettua mutta joidenkin naisten kohdalla pitänee paikkansa.
-Mamujen Suomeen rahtausta on vaikeaa lopettaa koska silloin mamurahtarit myöntäisivät tehneensä vakavia virheitä. Narsismia ehkä.
-Liika hellämielisyys jolla ei saa kuin tuhoa aikaan. Päänsilittely ja nöyristely (väärintekijää kohtaan) menettelyn seuraukset ovat luettavissa rikosuutisista joka päivä. Naiset ovat luonnostaan hoivaajia ja paapojia jotka uskovat että paatuneinkin alaikäisen raiskaaja/silpoja voidaan parantaa ja päästää vapaaksi.
-Mamubisnes on kasvava julkisen puolen liiketoiminnan ala jonka kustantavat vain ja ainoastaan me työssä käyvät veronmaksajat. Mamubisnekseen palkataan jatkuvasti tuottamatonta porukkaa jotka ovat työttömien mamujen lisäksi rasite Suomen taloudelle. Mamurahtarien omat työpaikat siis vaarassa jos raiskauksia ja väkivaltaisuuksia otetaan julkisuuteen esille.
-Poliittinen pelkuruus kun ei juuri kukaan (muut kuin persut) uskalla sanoa totuutta nykyisen mamubisneksen varjopuolista. Äänien ja mahdollisen suojatyöviran menetyksen pelko.
Haluavatko he tätäkin
Asianomistaja oli huomannut, että toinen vastaajista oli ehkä kuvannut tilannetta
gsm-puhelinkamerallaan. Kun kaikki oli päättynyt, asianomistaja oli lähtenyt kävelemään Malminkartanon asemalle ja mennyt kotiin.
Asianomistaja ei tiennyt mihin vastaajat olivat menneet. Kun asianomistaja oli ollut matkalla kotiin, oli C soittanut ja sanonut vastaajien kertoneen Abdille, että asianomistaja oli "ottanut heiltä suihin".
Abdi oli kertonut siitä C:lle. Asianomistaja oli kertonut C:lle mitä oli tapahtunut. Abdi oli soittanut asianomistajalle ja "haukkunut" tätä huoraksi. Asianomistaja oli kertonut Abdille totuuden. Abdi oli sanonut uskovansa asianomistajaa, mutta oli silti levitellyt huhua asiasta ihmisille.
Asianomistaja oli ilmoituksensa mukaan 163 senttimetrin pituinen. Asianomistaja oli painanut tapahtumahetkellä noin 45 kiloa ja ollut anoreksian vuoksi heikossa kunnossa. Asianomistajan hiuksia oli putoillut.
Islam älläh mälläh.
Sitä minäkin olen ihmetelly suuresti. Missä helvetissä ne feministit ja naisjärjestöt piileskelevät.
PK-seudulla mamujen raiskausluvut "niitähän on niin vähän" ovat järkyttävät korkeat. Puhuttiin vaaleja ennen muistaakseni jo suhteesta 60/40 epäiltyjen osalta.
Kaikki raiskaukset ovat tuomittavia. Mutta en ymmärrä, miksi tänne följätään tuhansittain ihmisiä, joiden kulttuuriin kuulua naisten valitseminen seksikumppaneiksi suoraan kadulta tai puskasta.
Heillä on täysin erilainen naiskäsitys kuin meillä. Kaikki sen tietävät mutta eivät myönnä.
Tämä turvapaikkatouhuhan pyörii bisneksillä:
http://yle.fi/alueet/etela-karjala/2012/04/turvapaikanhakijat_muuttavat_konnunsuolle_3389320.html
Valtio myy ja sitten ostaa vuokraa takaisin 4 miljoonalla eurolla.
On se kumma,kun näistä raiskauksista kuulee ja puhutaan joihin syyllistyy esim mamu miehet..Yhden asian olen merkille laittanut näistä raiskaus keskusteluista,Tuntuu että raiskauksia tapahtuu vain Helsingissä tai pääkaupunki seudulla melko ihmeellistä eikö vain? mm.paikkakunnalla jossa itse asun,täällä asustaa mamuja eikä kertaakaan ole kylillä puhuttu tai kuultu muutenkaan kenenkään sanottavan,että mamu olisi raiskannut.Onks hesassa joku sit vikana vai? mitä...Tosiaan näistä raiskaus asioista ei kuulu mitään suomalaisetkaan puhuvan missään muualla paikkakunnilla ja melko useassa pitäjässä asustaa kuitenkin mamuja.Keksiikö joku sormistaan näitä juttuja yhtenään? vaikka en kiellä' sitä ja usko etteikö raiskauksia mamutkin ole tehnyt,mutta tätä raiskaus jupakkaa tulee yhtenään,et oisko joku tai jotkut suomalaiset halunnu nyt heiluttaa kauhaa soppa kattilassa-syystä,että ovat mamu vastaisia täysin?! No mene ja tiedä,mutta melko merkillisesltä vaikuttaa.
Eikö Suomessa aina ole ollut
vallalla vahva käsitys ja leimaaminen kaksijakoisesti
Hyvät ja huonot naiset, kunnialliset ja kunniattomat.
Astiat kallista ja halpaa käyttöä varten -- ihmisten esineellistäminen.
Käräjäoikeus ei varmaankaan "keksi" pöytäkirjojaan.
kulkee nokka pystyssä! Kait luulevat olevansa jossain arvoasteikossa ylempänä muita naisia kun linnanvenkula on se jota suuresti ihailevat.
Hyi helvetti, kaikkiin ne sekaantuuki, siis ihmiseen joka ei tajua tekevänsä rikosta, jopa murhiin syyllistyneitä hulluja ja alkat kuolaa niiden perään perä märkänä.