Sainpa makeat naurut, kun kauniisti ilmoitin minua 11 v vanhemmalle tapaamalleni miehelle että ei natsaa, hänen liika yhteydenpito ahdistaa, ja toivottelin hyvää jatkoa ja onnea etsintään.
Olimme tavanneet kerran, jonka jälkeen alkoi varsinainen puhelinterrori. Soittoja useita päivässä ja tekstarit päälle...Ja jos en vastannut puhelimeen niin hän ihmetteli mihin olin kadonnut.
No, sain häneltä tekstarin jossa hän ihmetteli kun hänellä oli aivan vastakkainen tunne ja oli nauttinut soitoistaan ja tiedosta että olin olemassa. Ja lopuksi sanoi että " täyty katsella jos löydän jonkun toisen jakamaan viimekuisen loton jättipotin kanssaan "... :))
Huh, huh .... alkaa pelottamaan tämä nettitreffailu pikkuhiljaa....
Lottovoittajalle pakit :)
7
405
Vastaukset
- tokkopa sentään
Ohoh, voinu valhedella. Kaikenlaisia liikkuu.
- ap
Varmasti valehteli, ei lottovoittoja muutoin kait töitä puskisi iltamyöhään :) Ihmettelen vain , että onko kaikki kohdallaan, kun tuollaista piti keksiä...
- mies kommentoi
Joo, tuollaisia naisia sattuu eteen toisinaan.
Olen mies jossa ei ole erityisempää vikaa, tienannut kovalla työnteolla aika paljon enemmän kuin loton jättipotin. Toki en tätä mainosta.
Joskus naiset aloittavat kamalan inkvisition ja kun vikaa ei löydy niin keksivät sen itse. Lahjakkain taisi tulkita sen että arvostan perhe-elämää ja pidän lapsista sellaiseksi että olen pedofiili.
Olisi kiva tietää millaisia miehiä ne sitten lopulta onnistuvat pyydystämään mutta mielenkiinto ei riitä siihen että ottaisin selvää. - hallelujaajadaavid
Se nyt vain on niin, että jos ei synkkaa niin ei synkkaa.
Vaikka olisi lottovoittajakin tai maailman komein mies ei välttämättä nappaa ja joku toinen köyhempi ja rumempi vie potin.
Onko miesten tätä niin vaikea tajuta?
Yleensäkin näistä yli-ikäisistä tulee just tällaisia roikkujia. - Irja Mirja
Höh, toi lottovoitto oli nyt vaan mieheltä epätoivoinen heitto saada nainen katumaan ja häkeltymään, oikeasti mitään lottopottia ei ollut olemassakaan. Kunhan vaan halusi "kostaa" sen, ettei nainen ollutkaan kiinnostunut. Ihan liian läpinäkyvää. Että nainen nyt luulisi heittäneensä varsinaisen kultapalan menemään...
Voi voi. - Miesmies
Lottovoitajat eivät hengaile näillä sivuilla.
Jos yksinäinen seuraa kaipaava mies voittaa lotosta pääpotin niin olen sata varma, että hän unohtaa nettitreffit saman tien ja rahalla saa seuraa niin paljon kuin haluaa vaikka joka päivä eri naisen kainaloonsa.
Epätoivoisia peräkammarin poikia riittää näköjään vieläkin.- ap
Samaa mieltä olen minäkin. Jos itse voittaisin, niin varmaankin mielenkiintoni olisi aivan muussa kuin suomi24 profiilissani. En nyt rahalla seuraa etsisi, mutta varmaankin matkustellani ja nauttien olostani seuraa tarttuisi väisinkin mukaan. Mutta mielenkiintoni olisi varmaan ihan muissa asioissa kuin miesystävän haussa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1542505Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61764
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648