miestä ei isketä ainakaan.....

miehestään ylpeä

Olin miesystäväni kanssa viettämässä iltaa paikallisessa lähiökapakassa, kun pöytäämme tulu kaksi varttunutta, punatukkaista, päihtynyttä naista ja alkoi vimmattu iskemisyritys kummankin daamin taholta. Toinen jopa kysyi saako viedä miesystäni tanssimaan, vaikka hän oli jo pari kertaa ehtinyt kieltäytymään. Tuntui jotenkin tympeältä, koska kapakassa oli miehiä, joilla ei ollut seuraa. Tunsin suurta myötähäpeää tuollaisesta tyrkyttämisestä. Kai se kevät virtasi mummeleiden suonissa ja miestä teki mieli.

8

524

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • King Corvax

      Muista tyhjätä pussit säännöllisesti niin voit olla miehestäs ylpeä silloinkin, kun et itse ole pöytäseurueessa mukana.

    • tulenko hakemaan?

      Ehkä tosiaankin näin..Naiset olivat tanssituulella..ei välttämättä kuitenkaan viemässä miestäsi..:)

      • miehestään ylpeä

        Ehkä niin, mutta miksi ei kerjänneet miehiä, jotka olivat ilman seuraa. Olen itse näyttävän näköinen nainen, mutta ei tulisi mieleenkään mennä koskaan vonkaamaan miestä, jos näen että hänellä on seuraa.


      • pubiruusut oy
        miehestään ylpeä kirjoitti:

        Ehkä niin, mutta miksi ei kerjänneet miehiä, jotka olivat ilman seuraa. Olen itse näyttävän näköinen nainen, mutta ei tulisi mieleenkään mennä koskaan vonkaamaan miestä, jos näen että hänellä on seuraa.

        varattu mies on aina kiinnostavampi, varsinkin jos sillä on näyttävä nainen. pääsee testaamaan omaa viehätysvoimaansa.


    • totuus

      Jollet olisi ollut miehes seurana niin mies olisi ollut kullinsa vietävänä.

    • Kalju Hikimaha

      En tiedä onko se kilpailuviettiä vai mitä mutta juuri näin naiset toimivat. Vapaat eivät kelpaa sillä ruoho on aina vihreämpää aidan toisella puolella.

    • 6+18

      Ei siinä sitä miestä haluta - halutaan osoittaa, että vielä pystyn sen miehen viemään siltä toiselta naiselta.

    • hsdfsh

      Hajosin kyl aika pahasti tolle "totuus" nimimerkille :DD mut asia voi hyvi torennäköösesti olla juuri näin, vissi pointti...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      97
      4339
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3243
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2360
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      35
      1368
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      979
    6. Mitä sun kaltainen ihminen tekee tämmöisessä paikassa?

      Et kuulu tänne?
      Ikävä
      152
      976
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      904
    8. Minulla on käsitys

      Ettet ole kovin se k s uaalinen ihminen.
      Ikävä
      20
      864
    9. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      852
    10. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      26
      805
    Aihe