Jos avaat ketjun hän ilmestyy siihen heilumaan. Anselmi se on kehunut kirjoittelevansa asiakirjoituksiakin mutta ylläpito poistaa ne. Mikä on totuus se, että Anzzyn kirjoituksista 0.5 prosenttia on asiakirjoituksia.
Miksi Anzzy häiriköi?
Development engineer
5
<50
Vastaukset
- .
en tiedä en tunne ei varmaankaan ole syönnyt käärmekeittoa :)
- anzzyhäiriköi
Typerä äijä hakee huomiota. Yksinäinen luuseri jolla ei ole mitään enää jäljellä ku häiriköinti.
Saa kiksejä iteleen kun siitä puhutaan - ämmä sä olet.
V*TUN DEMILISSU (AP), MEE VIT*UU!! KETÄÄ EI KIINNOSTA SUN KUVAT JOSTAI HOMOSTA! JA V*TTU JOS OOT NOIN VAMMANE ET KAIKKIEN PITÄS OLLA TOMMOSIA, NI SANON SUORAAN ETTET TUU SAAMAAN KOSKAAN MIESTÄ ITSELLES! P*RKELEEN 10 V. KAKARA, MEE TAKAS SINNE DEMIIS!!!
- Kunnian mies
Onk se Anzzy tuo nimimerkki vili.
joka on melkein kaikissa aloituksissa?
Taitaa olla joku saakelin hihhuli
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot981020- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648