trade hit

kakkaa?

onko kellään kokemusta?
itse olen kuullut enemmän huonoa kuin hyvää. lähinnä liittyen päällikkötasoon...

11

7101

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Minnatiuku

      Erittäin hyvä yritys. Suosittelen.

    • Anonyymi

      Todella huono, en suosittele.

    • Anonyymi

      Pääkaupunkiseutu huono, muualla parempi.

    • Anonyymi

      Hyvä ja luotettava työnantaja. Palkanmaksu ajallaan ja täsmällistä. Työvaate-ja liikuntasetelietu, hyvä työterveyshuolto. Paljon tunnettuja brändejä ja vaihtelevaa työnkuvaa menekinedistännästä myyntiin. Brändien monipuolisuus tuo vaihtelua päivittäiseen työskentelyyn, liikkuvaa itsenäistä hommaa. Mukava esimies ja työkaverit pk-seudulla. Suosittelen!

    • Anonyymi

      Aloitin tuuraajana, tein kaikkia mahdollisia brändejä,nyt vakiohjelma ja kaikki sujuu todella hyvin. Esihenkilön kanssa homma toimii vaikka annan myös kritiikkiä. Olen tehnyt monelle saman alan firmalle töitä, täällä parhaat edut. Luottamusvaltuutettua ei ole koska kukaan ei ole asettautunut ehdolle. Suosittelen lämpimästi, tällä alueella vaihtuvuus pientä ja kaikki toimii kuten pitääkin.

      • Anonyymi

        Varmati löytyisi luottamusvaltuutettu, jos työnantaja informoisi tällaisesta asiasta. Toki, sillähän ei ole mitään merkitystä vaikka tällainen olisikin.


    • Anonyymi

      Pieni palkka, tauot omalla ajalla. Ei alkuun ohjausta, opettele itse ja etsi tietoa kännykällä. Tunnit vaihtelee, ei taetta onko töitä seuraavana kuukautena.
      Kilometrejä maksetaan huonosti, kaikki siirtyminen ei ole palkallista!! Teet töitä 3h/pv ja ajelet autolla 2h
      En suosittele.

      • Anonyymi

        Kaikissa asioissa mennään siitä mistä aita on matalin. Paljon tehdään harmaalla alueella, osittain jopa siellä laittoman puolella. Mainostavat itseään työntekijöitä arvostavana yrityksenä, joka ei pidä lainkaan paikkaansa.


    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      110
      2321
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      23
      1024
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      912
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      906
    5. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      589
      861
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      845
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      82
      738
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      670
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      31
      646
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      69
      644
    Aihe