onko kellään kokemusta?
itse olen kuullut enemmän huonoa kuin hyvää. lähinnä liittyen päällikkötasoon...
trade hit
11
6610
Vastaukset
- Minnatiuku
Erittäin hyvä yritys. Suosittelen.
- Anonyymi
Todella huono, en suosittele.
- Anonyymi
Pääkaupunkiseutu huono, muualla parempi.
- Anonyymi
Hyvä ja luotettava työnantaja. Palkanmaksu ajallaan ja täsmällistä. Työvaate-ja liikuntasetelietu, hyvä työterveyshuolto. Paljon tunnettuja brändejä ja vaihtelevaa työnkuvaa menekinedistännästä myyntiin. Brändien monipuolisuus tuo vaihtelua päivittäiseen työskentelyyn, liikkuvaa itsenäistä hommaa. Mukava esimies ja työkaverit pk-seudulla. Suosittelen!
- Anonyymi
Aloitin tuuraajana, tein kaikkia mahdollisia brändejä,nyt vakiohjelma ja kaikki sujuu todella hyvin. Esihenkilön kanssa homma toimii vaikka annan myös kritiikkiä. Olen tehnyt monelle saman alan firmalle töitä, täällä parhaat edut. Luottamusvaltuutettua ei ole koska kukaan ei ole asettautunut ehdolle. Suosittelen lämpimästi, tällä alueella vaihtuvuus pientä ja kaikki toimii kuten pitääkin.
- Anonyymi
Varmati löytyisi luottamusvaltuutettu, jos työnantaja informoisi tällaisesta asiasta. Toki, sillähän ei ole mitään merkitystä vaikka tällainen olisikin.
- Anonyymi
Pieni palkka, tauot omalla ajalla. Ei alkuun ohjausta, opettele itse ja etsi tietoa kännykällä. Tunnit vaihtelee, ei taetta onko töitä seuraavana kuukautena.
Kilometrejä maksetaan huonosti, kaikki siirtyminen ei ole palkallista!! Teet töitä 3h/pv ja ajelet autolla 2h
En suosittele.- Anonyymi
Kaikissa asioissa mennään siitä mistä aita on matalin. Paljon tehdään harmaalla alueella, osittain jopa siellä laittoman puolella. Mainostavat itseään työntekijöitä arvostavana yrityksenä, joka ei pidä lainkaan paikkaansa.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?837101Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267053Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1086157Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455404Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa635185Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405098Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274585Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163467Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003380