Onk kettä Turust?

Onk yhtää naisi Turust ku haluais anta pillu ATM:äl? Tääl orotta tosi kunnollinen ja lihaksikas mies.
7123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Naisasialooseri on ollut kovin hiljaa viime aikoina.

Äänestä
  • Kekä se on?

    Äänestä

Sillitroolikin on kateissa. Liekö pöss.....

Äänestä
  • perustaa firmaa.. alumiini folio ja lämpölamput loppu K-raudassa.

    Äänestä

Mää ole Turkuses kovin mies. Iso haba!!

Äänestä

Paneskelin kerran yhtä turun naista. Sil oli aika tiukka pimppi ja teki kyl kutaa panna sitä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Turun kovin mies kirjoitti:

Onk yhtää naisi Turust ku haluais anta pillu ATM:äl? Tääl orotta tosi kunnollinen ja lihaksikas mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu