kertokaa minkälainen miehen pitäisi olla että tytöt tykkäisivät hänestä?
tytöt
haluaa tietää
19304
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Hyvännäköinen (omasta mielestäni ja ehkä vähän muiden), älykäs ja peruskohtelias
Nämä ja lisäksi AVOIN, suorapuheinen, rehellinen ja luotettava.
Mielellään myös sellainen hyvin elävä ja normaaleissa ruumiin ja sielun voimissa oleva tapaus.
Pakko vielä mainita positiivisuus ja iloisuus. En kestä kireitä ihmisiä.
Tuossa tapauksessa mies ei taida täyttää kriteeriä "normaaleissa sielun voimissa".
Itse täytän kaikki kriteerit. Koskaan en ole kuitenkaan seurustellut. :(
(Tai en tietenkään tiedä mikä on sinin tyyppiäsi, mutta ainakin yleisesti ottaen minua pidetään hyvännäköisenä.)
No miksi et ole seurustellut? Oletko nirso?
Olen siinä mielessä nirso, että kun itse kerran olen hyvässä fyysisessä kunnossa, niin en ryhdy seurustelemaan ylipainoisen naisen kanssa, joita ainakin suomi24:n treffit osiossa suurin osa itseään normaalipainoiseksi kutsuvista naisista tuntuu olevan.
Eihän se ole reilua sitä naistakaan kohtaan, jos minusta tuntuu että joudun tyytymään häneen.
Toinen syy on se, että en ole baari-ihminen ja baarihan on suomalaisessa kulttuurissa melkeinpä ainoa paikka jossa on jotenkuten hyväksyttävää että tuntemattomat ihmiset tutustuvat toisiinsa.
Mukana on ollut myös paljon epäonnea.
Mahdollisimman tyhmä, matala ÄO on paras tussunkostuttaja. Suusta pitää tulla koko ajan järjetöntä ölinää ja tietysti kovalla äänellä.
Miksi tällä palstalla kaikki tuollaiset ovat sinkkuja?
Eivätpähän vaan ole. Tällä palstalla ei noita naisenkaatokoneita näy ollenkaan. Mutta niille naiset jakavat pilluaan todella auliisti.
http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/breivikille-rakkauskirjeita-ympari-maailmaa/2011/08/1380763
M. O. T.
Sen pitäisi olla utopiaa ollakseen edes hyvä.
Et taida omata kovin positiivista kuvaa miehistä...
Tuo on lespaava lesbo lepakko.
Mitäh,tuo kirjoitus on kirppuoppia ja samaan gategoriaan kuuluu matematiikka.Tämä matematiikka on siitä erikoinen,että laskutavasta riippuen voi esim,kymmenen litran sankoon saada sopimaan 1000 litraa vettä,samoin on eläkkeitten ja sosiaaliapujen laita.Satanen saadaan matematiikalla tonniksi,kun taas vanhankoulun laskuoppi ei anna mahdollisuutta tällaisiin muutoksiin.Tämä puolestaan johtaa siihen,ettei osata lukea ja ennenkaikkea ei osata laskea tiliä,joka on matematiikan tarkoitus.
Tytöt tykkää pojista.
suurin osa sinkkumiehistä on amiksia, joten opiskele jos ällisi riittää.
Johtuu varmaan siitä että suurin osa miehistä yleensäkin on amiksia, kuten naisistakin. Ei koulutus takaa mitään.
Se sopisi kyllä tämän paikan älykkyysosamäärän tasoon, näyttäisi heti että millaista porukkaa täällä on liikkeellä ilman että pidemmälle tarvitsee mennä.
Leveytä selkää ja paksunna penistä, eiköhän noilla pääse jo aika pitkälle.