Nyt loppu, 3 vuotta ollaan tapailtu eikä mua voi perheelle esitellä vaikka asuvat 5 kilometrin säteellä kaikki.
Kavereillekin kierrellen kaarrellen esitellään ja muutenkin olen aina se viimeinen vaihtoehto jonka kanssa voi viettää aikaa.
Ettikööt mies jonkun toisen typerän, minä sanoudun irti nyt!!!!!!!!!!
3 vuotta neljän seinän sisällä
4
207
Vastaukset
- Surullinennnn
Been there...done that. Kun löytäs sen ihmisen jolle on ei ainoa, mutta ensimmäinen vaihtoehto...Etsin kunnes löydän.
- n30+
Toi oli hyvin sanottu. Nyt ei kyllä jaksa mitään etsiä, mutta jos joskus taas jaksan ni yritän muistaa ton lauseen... " ei ainoa, mutta ensimmäinen..."
- Onnea matkaan!!!
Hyvä, että olet saanut itseäsi niskasta kiinni.
Ei tuo mies oikeasti sinua rakasta - pitääpä vain (omasta mielestään) parempaa odotellessa.
Kumma kun ei ole saanut syötyä itsetuntoasi kokonaan. Sinä ansaitset parempaa!- Mäkeen vaan
Hyvä, kun huomasit ennen kuin olet niin liekassa ettet enää osaa lähteä. Niin kovin helposti jää roikkumaan ja narraamaan itselleen, että kyllä se tästä lähtee, kunhan vaan jaksaa olla kärsivällinen. Ei lähde. Jos tyyppi on kolme vuotta pitänyt sinua vähän niinkuin varalla, niin viimeistään nyt on aika tehdä johtopäätökset. Ja niinhän sinä teitkin. Onnea matkaan vaan, parempi elämä odottaa sinua ihan vamana nyt, kun tuo tyyppi ei enää ole esteenä. Sinulla ei ole mitään menetettävää, hänellä on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad841359- 52987
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että370808- 142769
- 55699
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän123692- 51658
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38625- 76612
- 56604