Ulkonäkösi heikot kohdat?
Parisuhdetta ajatellen, muissa tilanteissa?
Parisuhdetta ajatellen, muissa tilanteissa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Luonteeni? Joku muu ehkä huomaa ne paremmin ja kuka mitäkin asiaa pitää heikkoutena sitten on varmaan kanssa makuasia. Mä voin itse nähdä itsessäni jonkun ominaisuuden vahvuutena ja joku muu taas heikkoutena. Mut omasta mielestä mun heikkouksia on liika tunteellisuus.
Ulkonäkö? Heh, ohi. Liian vaikee kysymys. Kun toisaalta mua ei vaivaa mussa mikään, mutta sitten taas maailman paineissa, jos mietin niin vatsa on se epäkaunis kohta. Jos nyt sattuu iskee sellain hinku yks kaks et olis kivaa olla siitä kohasta ohuempi. Mulla tulee ja menee näitä kausia milloin olen itseeni oikein tyytyväinen ja milloin en sitten enää olekkaan.
Parisuhdetta ajatellen siis mitä?
Oon pikkumainen, helposti höynäytettävä, kärsimätön.
Vatsa sais olla pienempi, hampaat suoremmat ja tukka tuuheampi.
luonteeni heikot kohdat ovat holtittomuus, pikkumaisuus, kostonhimoisuus sekä taipumus pyromaniaan.
Ulkonäköni heikot kohdat ovat: pään muoto, nahan malli ja väritys, karvakasvuston laatu, pituus ja kunto, purenta, raajat, vatsa sekä vatsaontelon sisällä oleva rasva.
Parisuhdetta ajatellen: rabies
Muissa tilanteissa: -
Tuosta rabieksesta kannattanee hankkiutua eroon pikimmiten.
Hmm... :)
http://www.iltalehti.fi/iltvmuotijakauneus/2012050306287175_v7.shtml
Voi, voi, jos itse olisi tuollaista harrastanut nuorempana, niin olisi saanut kivestä päähän.
Pitivätkö sitä niin syntinä? En kyl oikeastaan tarkoittanut omia huonoja puoliani. Mietin vaan, et tuolla on oltava monta puolta.
On mulla huonojakin puolia. EIkös ne ole ollleet muka esillä täällä? :D
Luonteen heikot kohdat: laiskanpulskea olemus. Energian puute etenkin talvisin.. Sinisilmäisyys,halu uskoa kaikista hyvää (mutta toisaalta elämä on helpompaa niin). Teräväkielisyys. Hedonismi. Nämä lähinnä parisuhteessa ja ihmissuhteissa yleensä.
Työelämässä: liika kiltteys, kykenemättömyys sanoa"ei". Liian epäsosiaalinen ja anti-verkostoituva, ei jaksa luoda uusia "hyödyllisiä" suhteita tai pitää niitä yllä, niin kuin pitäisi.
Ulkonäössä: liian lyhyet ja paksut jalat sekä ulkoneva takapuoli. Liian pitkä selkä. Kasvoissa kaikki joko liian, tai liian vähän.
kylmyys, tunteettomuus, itseriittoisuus, kiivaus, hallitsevuus, pitkävihaisuus, ivallisuus, vihaisuus, julmuus, ylpeys, jääräpäisyys.
ulkonäöstä eos, toisinaan hyviä ja toisinaan huonoja kausia.
Oon liian empaattinen, suorastaan kuulu myötäelämisestäni ... :(((
Älä huoli, koska tuo heikkous ei ole koskaan tänne välittynyt.
Voi että, tuo surettaa :( Ylipäätään olen hyvin tunteikas ihminen
Jazulilla ei ole heikkoja kohtia, ei siellä eikä täällä.
(Monolähetyskuva)