Shxtsense on mies

Tyyppi kirjoitti aiemmin naisen logiikka palstalla nimimerkillä harri.

Oli kova poika utelemaan naisten intiimiasioita.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

No just jos joo. Jotenkin vaan tuntuu, kun puhuisit itsestäsi.

No kun niin hyvin tuttavia ollaan, et "tiedät" mun nimenikin, niin voitas jutella jotain. Esim. onko tään palstan kämmentäminen antoisaa puuhaa? Seurustelet sä? Ja halusitko sä jonkun palstalaisen kanssa? ;)

Äänestä
  • Huomasin muuten just, et olet laittanut kaksi iso sydäntä pinkille pohjalle tuohon aloituksesi otsikon viereen. Ei sun olis tarttenu rakas! :'D

    Äänestä

  • ap. tietenkin haluais olla sun kanssa, kuinkas muuten :-)

    Äänestä

  • InTheMuff kirjoitti:

    ap. tietenkin haluais olla sun kanssa, kuinkas muuten :-)

    Niin. Mun kuva on niin harrin näköinen

    Äänestä

Kaikkihan me täällä ollaan miehiä, tylsyyksissään vaan esitetään naisia välillä. Sä et nyt vaan pysy muodissa mukana. :-D

Äänestä

Miksi mua ei koskaan luulla mieheksi? Luulisin, että olen henkisesti vähiten naisellisemmasta päästä täällä.

Äänestä
  • kaikki on nähneet sun pyllyn

    Äänestä

  • On suakin pari kertaa luultu, niistä ketjuista ei vaan taida enää olla esittää. Tää on yhtä luulemisen juhlaa täällä. Tiedosta ei sitten niin piitatakkaan. :-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nl-palstalainen kirjoitti:

Tyyppi kirjoitti aiemmin naisen logiikka palstalla nimimerkillä harri.

Oli kova poika utelemaan naisten intiimiasioita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu