Rahhaaaaaaa

On sen verran kokemusta kohta 50v ja lapsia.
Naiset haluaa vain ja ainoastaan RAHAA,matkoja,anoppilaanjne
Olen tässä eroa rustaamassa.
290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ihan potaskaa. Minä haluan mieheltäni kumppanuutta ja ystävyyttä ja läheisyyttä.

Äänestä
  • Nainen kiristää seksillä,tunnelmalla jne.
    Ei paljon kiinnosta-

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


NO WIFE kirjoitti:

On sen verran kokemusta kohta 50v ja lapsia.
Naiset haluaa vain ja ainoastaan RAHAA,matkoja,anoppilaanjne
Olen tässä eroa rustaamassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu